„Kibirkšties-MRU“ treneris A. Paulauskas: džiugu, kad galime verstis be legionierių | KaunoDiena.lt

„KIBIRKŠTIES-MRU“ TRENERIS A. PAULAUSKAS: DŽIUGU, KAD GALIME VERSTIS BE LEGIONIERIŲ

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ moterų krepšinio komanda baigė pasiruošimą sezonui ir jau penktadienį pradės oficialias varžybas. Algirdo Paulausko treniruojamų vilniečių iškart lauks dvigubas iššūkis - penktadienį su Talino „Ulikool“ iš Estijos, o šeštadienį su Rygos TTT iš Latvijos.

Abiejų rungtynių pradžia 18.30 val., jos vyks M. Romerio universiteto sporto salėje.

„Mūsų komandos sudėtyje vien lietuvės krepšininkės, tas labai džiugina. O tarpsezoniu savo komandoje pavyko turėti viskas krepšininkes, kokių norėjome“, – prieš sezono startą sakė „Kibirkšties-MRU“ komandos vyriausiasis treneris A. Paulauskas.

„Kibirkšties-MRU“ komandoje po praėjusio sezono liko tik keturios krepšininkės: Livija Sakevičiūtė, Justina Miknaitė, Eglė Zabotkaitė ir Justina Kraujūnaitė. Prie jų prisijungė Daugilė Šarauskaitė, Klaudija Serkevičiūtė, Gabrielė Šulskė, Evelina Šataitė, Enrika Matiukaitė, Kristė Druskytė ir Saulė Mikelionytė. Trenerių štabą papildė specialistas Gitautas Kievinas.

„Vilniaus komandos sudėtis pasikeitė, tačiau mes visos esame pažįstamos, – sakė „Kibirkšties-MRU“ kapitonė Kristė Druskytė. – Nors žaidėme skirtinguose klubuose, tačiau viena prieš kitą rungtyniavome daugybę kartų. Atmosfera puiki, dirbame, tą parodė ir draugiškos rungtynės“.

„Kibirkšties-MRU“ komanda pasirengimo metu sužaidė penkis kontrolinius susitikimus, šventė tris pergales ir patyrė dvi nesėkmes. Vilnietės 70:62 nugalėjo Minsko „Horizont“ iš Baltarusijos, 72:46 nepaliko vilčių Nur Sultano „Astana Tigers“ komandai iš Kazachstano ir 70:66 palaužė Gdansko „Politechnika“ ekipą iš Lenkijos. Tiesa, 61:65 pralaimėjo „Horizont“ ir 62:68 nusileido Liepojos „Liepaja/LSSS“ komandai iš Latvijos.

„Kiekvienos kontrolinės rungtynės atneša didelę naudą, vis dar esame pasiruošimo etape, todėl kiekvienas susitikimas parodo mūsų stipriąsias puses ir, žinoma, tas silpnąsias vietas, kurias reikia tobulinti. Pasiruošimo metu komandos buvo stiprios, pasibandėme, o dabar toliau tobulinsime savo žaidimą“, – vardijo K. Druskytė.

Pirmasis „Kibirkšties-MRU“ komandos egzaminas – Talino „Ulikool“ klubas, kuris praėjusiame Baltijos komandų čempionate savo pasirodymą baigė ketvirtfinalyje.

„Daug informacijos apie Estijos klubą šiuo metu neturime, tai tik sezono pradžia, o jos metu nei viena komanda nedemonstruoja geriausio savo žaidimo, – sakė A. Paulauskas. – Mes savo geriausios sportinės formos sieksime sezono metu. Tačiau kiekvienoms rungtynėms turime nusiteikti ir atsakingai ruoštis“.

Jau po 24 val. Lietuvos klubo lauks rimtesnis iššūkis - stipriausia Baltijos regiono komanda Rygos TTT, kuri ruošiasi sezonui moterų Eurolygoje.

„TTT dar nebus pačios geriausios sportinės formos, tokios, kokios norės Eurolygos sezonui. Tikiuosi, kad mūsų varžovės žais silpniau nei sezono eigoje, o mes turėsime geras rungtynes. Kol kamuolys aikštėje, visko gali atsitikti“, – optimistiškai kalbėjo A. Paulauskas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS