„Kibirkštis“ tęsia komplektacijos darbus: K. Kazočiūnaitė lieka sostinės komandoje | KaunoDiena.lt

„KIBIRKŠTIS“ TĘSIA KOMPLEKTACIJOS DARBUS: K. KAZOČIŪNAITĖ LIEKA SOSTINĖS KOMANDOJE

  • 0

Naujam sezonui greitai prasidedant, Vilniaus „Kibirkštis“ toliau rikiuoja savo komandos gretas. Klubui pavyko išsaugoti universalią puolėją Karoliną Kazočiūnaitę.

23-ejų 180 cm ūgio krepšininkė jau pernai debiutavo sostinės komandoje, su kuria pavyko laimėti „Moterų lygos“ ir „Neodenta“ Karalienės taurės čempionų titulus, iškovoti antrąją vietą Baltijos moterų krepšinio lygoje ir laimėti trečiąją vietą Europos moterų krepšinio lygos čempionate.

„Manau, kad Karolina neparodė savo tikro potencialo praėjusiame sezone. Tikrai žinau ir tikiu, kad ji bus visai kitokia šiemet. Tai žaidėja, galinti pataikyti tolimus metimus, bei apsižaisti savo pozicijos žaidėjas nugara į krepšį. Šiemet norisi praplėsti jos arsenalą dar plačiau ir pamatyti ją dar kitokioje savo pačios versijoje. Iš Karolinos tikimės daug, bet procese dalyvauja ir žaidėja, ir treneris, tad jei vienas kažkuris neatliks savo darbo –proveržio nebus“, – pasakojo „Kibirkšties“ vyriausiasis treneris Gitautas Kievinas.

Po sėkmingo pirmojo sezono alytiškė džiaugiasi pratęstu bendradarbiavimu su Lietuvos čempionių klubu.

„Emocijos gali būti tik geros, kai po ilgo laiko viena iš Lietuvos komandų sugrįžta į Europos turnyrą. Tikslai negali būti mažesni nei pasiekėme praėjusių metų sezone, tad manau, kad su komanda išsikelsime dar aukštesnius tikslus čempionatuose, kuriuose neužėmėme aukščiausių vietų“, – kalbėjo K. Kazočiūnaitė.

Praėjusiame sezone universalioji puolėja Baltijos moterų krepšinio lygoje rinko po 9,3 taško, atkovojo 5,8 atšokusio kamuolio, tritaškius pataikė net 38,1 procento tikslumu bei vidutiniškai sukaupdavo po 13,1 naudingumo balo.

„Šią vasarą ilgą laiką praleidau Amerikoje (JAV), kur treniravausi individualiai. Pagrindinis dėmesys buvo tobulinti driblingą, žaidimą vienas prieš vieną ir metimus po driblingo. Tikiuosi, kad darbas bent iš dalies pasimatys šį sezoną. Manau, visų komandos žaidėjų vaidmuo komandoje negali būti išskiriamas. Kiekviena žaidėja komandai duoda kažką naudingo. Tikiuosi parodyti geriausia savo žaidimą ir kuo daugiau padėti komandai pasiekti pergales“, – apie savo vasarą ir rolę komandoje kalbėjo krepšininkė.

Sutartis su „Kibirkštimi“ turi Gintarė Petronytė, Gerda Raulušaitytė ir Ugnė Sirtautaitė.

Jau netrukus komanda žada daugiau naujienų iš žaidėjų korpuso ir kitų šalia klubo vykstančių dalykų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS