Kirtis LaVarui: pigiausiose vietose sėdintis fanas, kurio nuomonė yra bevertė | KaunoDiena.lt

KIRTIS LAVARUI: PIGIAUSIOSE VIETOSE SĖDINTIS FANAS, KURIO NUOMONĖ YRA BEVERTĖ

Los Andželo „Lakers“ trenerį Luke'ą Waltoną sukritikavęs LaVaras Ballas ir toliau sulaukia kitų NBA strategų kirčių. Šįkart apie jį aštriai pasisakė San Antonijaus „Spurs“ treneris Greggas Popovichius.

„Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kas kalba. Tada reikėtų nustoti klausytis to, ką jis kalba. Tai tik dar vienas pigiausiose vietose sėdintis fanas su nuomone, kuri yra bevertė“, – rėžė G. Popovichius.

„L. Waltonas yra daugiau nei pasiruošęs susitvarkyti šioje situacijoje, bet tam reikia laiko. Tai yra procesas“, – pridėjo G. Popas.

Praėjusią naktį L. Waltono treniruojama „Lakers“ namuose 93:81 įveikė San Antonijaus „Spurs“ ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

Prieš tai L. Waltoną užstojo Dalaso „Mavericks“ vairininkas Rickas Carlisle'as ir NBA čempionės „Golden State Warriors“ strategas Steve'as Kerras.

LaVaras L. Waltoną kritikavo dėl to, jog jis neturi autoriteto komandoje. Anot „Lakers“ gynėjo Lonzo Ballo tėčio, dėl to krepšininkai neturi nori rungtyniauti šioje ekipoje.

„Galima pastebėti, jog tie vyrukai nežaidžia pagal L. Waltoną. Jis neturi kontrolės komandoje, o krepšininkai nebenori jam rungtyniauti. „Lakers“ – gera komanda, bet tiesiog žaidėjai nebeturi noro. Tą pats matau. Komanda net nesusimuša rankomis prieš išeidama į aikštę, tie vyrukai net nežino, kodėl jie ten yra. 

Luke'as dar yra per jaunas. Jis nebeturės ryšio su komanda. Pažiūrėjus į kiekvieną krepšininką matosi, jog dabar jis neturi jokio tarpusavio ryšio nė su vienu“, – žodžių į vatą nevyniojo Lietuvoje viešintis Ballų tėvas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS