KMT starte – A. Veličkos vedamos Prienų ekipos triumfas Šilutėje | KaunoDiena.lt

KMT STARTE – A. VELIČKOS VEDAMOS PRIENŲ EKIPOS TRIUMFAS ŠILUTĖJE

• 0

Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą „Šilutės“ komanda pradėjo nesėkme. Puikiai pirmoje pusėje žaidę šilutiškiai pristojo po ilgosios pertraukos ir pirmajame etape 68:86 (22:20, 17:17, 10:27, 19:22) nusileido Prienų „CBet“ ekipai.

Į kitą etapą pateks komanda, po dvejų tarpusavio rungtynių turėsianti geresnį įmestų ir praleistų taškų santykį. Antrasis mačas spalio 22-ąją vyks Prienuose.

„Šilutės“ komanda solidžiai pradėjo mačą ir iki pirmojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės pirmavo 7 taškais (22:15).

Po dviejų kėlinių „Šilutė“ priekyje buvo 2 taškais, tačiau prasidėjus antrajai mačo daliai į priekį šovė prieniškiai. Lukas Uleckas įmetė tritaškį, Arnas Velička, Regimantas Miniotas ir Martynas Varnas pridėjo po dvitaškį ir Prienų ekipa po spurto 9:0 atitrūko 46:39.

Antroje ketvirčio pusėje po penkių A. Veličkos taškų „CBet“ pirmavo po 15 taškų persvara, o paskutinio kėlinio metu rekordinis pranašumas buvo 24 taškai (84:60).

„Šilutė“: Valdas Vasylius (4/6 trit., 10 atk. kam.) ir Andrius Gaidys (2/3 trit.) po 14, Paulius Poška 13, Omaras Alstonas 12 (6 atk. kam.), Byronas Sanfordas 6 (5 rez. perd.).

„CBet“: Arnas Velička 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Martynas Varnas 16 (4/5 trit.), Lukas Uleckas 14 (4/8 trit., 7 atk. kam.), Skylaras Spenceris 10 (6 atk. kam.).