Kontrolinėse rungtynėse M. Pociaus klubas įveikė T. Sedekerskio ekipą | KaunoDiena.lt

KONTROLINĖSE RUNGTYNĖSE M. POCIAUS KLUBAS ĮVEIKĖ T. SEDEKERSKIO EKIPĄ

• 0

Naujajam krepšinio sezonui besirengiančių Ispanijos krepšinio klubų „Circuito Movistar“ serijos kontrolinėse rungtynėse Mursijos UCAM komanda su Martynu Pociumi 82:68 (13:14, 20:27, 21:15, 28:12) nugalėjo Vitorijos „Laboral Kutxa“ ekipą su Tadu Sedekerskiu.

M. Pociaus sąskaitoje 6 taškai, 2 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir pražanga. Per 22 žaidimo minutes (22:02) jis pataikė 2 tritaškius iš 5 bei prametė dvitaškį.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Vitoras Alvesas Benite, 16 – Facundo Campazzo, 15 – Ovie Paulas Soko.

21 tašką į nugalėtojų krepšį įmetė Mario Delašas, 12 – Trevoras Cooney, 9 – Rodrigue'as Beauboisas, 8 – T. Sedekerskis.

Per 36 žaidimo minutes (36:05) T. Sedekerskis pataikė 4 dvitaškius iš 8, tačiau visi trys jo tritaškiai ir visi 3 baudų metimai buvo netaiklūs. Be to lietuvis atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei dusyk prasižengė.