L. Markkaneno vedama Suomija užtikrintai žengė į EČ atkrintamąsias | KaunoDiena.lt

L. MARKKANENO VEDAMA SUOMIJA UŽTIKRINTAI ŽENGĖ Į EČ ATKRINTAMĄSIAS

• 0

Užtikrintai Europos čempionato grupių etapą užbaigė Suomijos rinktinė (3-2).

Suomiai 88:67 (26:11, 22:20, 28:18, 12:18) sutriuškino Nyderlandų krepšininkus (0-5), kurie liko be pergalių.

Suomijos rinktinė su šia pergale užsitikrino trečiąją vietą D grupėje ir išvengė pirmoje vietoje C grupėje likusių graikų. Lassi Tuovi auklėtiniai dar gali likti antri, jeigu lenkai pralaimės serbams.

Į pergalę suomius vedė Lauri Markkanenas, kuris surinko 22 taškus (3/5 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 22 naudingumo balus.

Pergalei pamatus suomiai pasidėjo dar pirmajame kėlinyje, kuomet spurtavo 26:11 ir įgijo 15 taškų pranašumą, o galutinai perlaužė rungtynes po pertraukos, kai surengė dar vieną atkarpą 28:18 ir mačo baigtis tapo aiški (76:49).

Suomija: Lauri Markkanenas 22 (4/6 trit.), Shawnas Huffas 14, Edonas Maxhuni 9 (5 rez. perd.), Mikaelis Jantunenas, Henri Kantonenas ir Alexanderis Madsenas (6 atk. kam.) po 7.

Nyderlandai: Worthy De Jongas 21 (4/8 trit.), Keye Van Der Vuurstas De Vriesas 9 (5 rez. perd.), Charlonas Kloofas 8.