Užsimiršusios kaunietės vos neišleido pergalės | KaunoDiena.lt

UŽSIMIRŠUSIOS KAUNIETĖS VOS NEIŠLEIDO PERGALĖS

„Treneris pyko, nes paleidome rungtynių vadžias iš savo rankų, neįvykdėme jų prašymų“, - pripažino Kauno „Aistės-LSMU“ aukštaūgė Gintarė Paulauskaitė.„Huawei Moterų lygos“ A divizione kaunietės tik po spurto pabaigoje įrodė pranašumą 78:65 prieš autsaideres Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ krepšininkes.

Galingai spurtavę 23:8 šeimininkės pamanė, jog darbas jau baigtas, tačiau trečiajame ketvirtyje smuko į didelę duobę 12:26. Jaunosios vilnietės trečiajame kėlinyje net buvo išsiveržusios į priekį (54:53), o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus – 56:56. Vis dėlto Gintarė Paulauskaitė, surinkusi 20 naudingumo balų, bei kitos "aisčių" lyderės atstatė pranašumą.

„Aistėms-LSMU“ daugiausia taškų pelnė: Deimantė Žukaitė 18 (5/7 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd.), Martyna Petrėnaitė 14 (3/4 trit.), Gintarė Paulauskaitė 13 (7 atk. kam., 2 blok.), Urtė Slavickaitė 10 (2/7 dvit., 2/5 trit., 4 rez. perd.), Brigita Sinickaitė 8 (0/5 trit., 5 atk. kam.).

Pralaimėjusios ekipos gretose išsiskyrė žinomo krepšininko Dariaus Sirtauto dukra Ugnė Sirtautaitė, pelniusi 20 taškų ir atkovojusi 12 kamuolių. Gerda Raulušaitytė pridūrė 14 taškų, Gabrielė Sederevičiūtė 11 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Po pirmo kėlinio merginos pamanė, kad jau laimėjo rungtynes. Po pertraukos jos išėjo taip, tarsi darbas jau būtų padarytas. Pabaigoje teko pakelti balsą, tas griežtumas padėjo prisibelsti iki jų bei ištraukti rungtynes“, - teigė „Aistės-LSMU“ treneris Laurynas Dulinskas.

„Rungtynes pralaimėjome pirmajame kėlinyje. Jei jis būtų buvęs geresnis, ir galutinis rezultatas gal būtų buvęs kitoks“, - dėstė vilniečių trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.

Pasak jos, jaunosios vilnietės, neturėjusios galimybių laimėti puolimo dėka, susitelkė į gynybos veiksmus ir tas planas pasiteisino.