Lietuvos krepšinio treneriai iškėlė V. Gedvilo kandidatūrą į LKF prezidento postą | KaunoDiena.lt

LIETUVOS KREPŠINIO TRENERIAI IŠKĖLĖ V. GEDVILO KANDIDATŪRĄ Į LKF PREZIDENTO POSTĄ

  • 2

Penktadienį vykusiame išplėstiniame Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos (LKTrA) narių vykdomojo komiteto posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl LKTrA kandidato į šiais metais vyksiančius Lietuvos krepšinio federacijos prezidento rinkimus.

Kaip rašoma pranešime, kandidatūras galėjo teikti visi 444 Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos nariai. Svarstymui buvo pasiūlytas vienintelis kandidatas – LKTrA prezidentas Vydas Gedvilas.

Atvirame posėdyje, kuriame buvo kviečiami dalyvauti ir pasisakyti visi LKTrA nariai, kalbėjo žinomi krepšinio specialistai – olimpinis čempionas Valdas Chomičius, Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinių treneris Algirdas Milonas, profesorius Rūtenis Paulauskas ir kiti, vienbalsiai pabrėžė, jog šiuo metu geresnio kandidato į Lietuvos krepšinio federacijos prezidentus nei Europos krepšinio čempionas V. Gedvilas nėra.

Gausiausia savo nariais Lietuvos krepšinio organizacija – Krepšinio trenerių asociacija, vieningai parėmė jo kandidatūrą į LKF prezidento postą.

V. Gedvilas pristatys Lietuvos krepšinio vystymo strategiją bei jos įgyvendinimo komandą kitą savaitę vyksiančios spaudos konferencijos metu, kurią numatyta surengti gegužės mėn. 21 d. Kaune.

61-erių V. Gedvilas 1997-aisiais, būdamas vyr. treneriu, laimėjo Europos čempionato auksą su Lietuvos moterų rinktine.

Nuo 2004 iki 2016 metų V. Gedvilas buvo Seimo narys.

Kiek anksčiau buvo paskelbta, jog į LKF prezidento poziciją taip pat kandidatuos Robertas Javtokas.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

As

va cia tai butu didziausia krepsinio beda ir geda !!!!

zaidejas

didziausia nesamone jis sugadintas zmogus ir negali eiti tokiu pareigu tai butu didziausia klaida geriau dora zmogu jaftoka

SUSIJUSIOS NAUJIENOS