LKL pažadėjo: virusas krepšinio nesustabdys | KaunoDiena.lt

LKL PAŽADĖJO: VIRUSAS KREPŠINIO NESUSTABDYS

  • 0

Jau rugsėjo 18-ąją startuos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionatas, tačiau kai kurios komandos dar teberikiuoja žaidėjų gretas.

Startas – Klaipėdoje

Poryt Klaipėdos "Švyturio" arenoje jėgas išmėgins "Neptūno" ir Alytaus "Dzūkijos" krepšininkai.

Alytaus klubas paskelbė baigęs kontrolinių varžybų etapą (paskutines draugiškas rungtynes 62:79 pralaimėjo Kėdainių "Nevėžiui"), bet vakar oficiali "Dzūkijos" sudėtis dar tebuvo dešimt žaidėjų.

Matyt, alytiškiai ruošia daugiau staigmenų, kaip kad praeitą savaitę, kai pasirašė sutartį su 38-erių metų 201 cm ūgio puolėju Simu Jasaičiu – pasaulio ir Europos čempionatų bronzos medalių bei dukart Europos taurės laimėtoju.

"Neptūno" komandos po mačo su "Dzūkija" lauks Tarptautinės krepšinio asociacijų federacijos (FIBA) čempionų lygos atrankos varžybos – rugsėjo 22-ąją klaipėdiečiai Botevgrade (Bulgarija) susitiks su Londono "Lions" ekipa.

"Rytą" papildė estas

Rugsėjo 19-ąją LKL čempionato rungtynes žais Pasvalio "Pieno žvaigždės" ir "Nevėžis" bei Vilniaus "Rytas" ir Utenos "Juventus", o 20 d. varžysis Kauno "Žalgiris" ir "Šiauliai" bei Panevėžio "Lietkabelis" ir Prienų "CBet".

Pasvalio krepšininkai laimėjo trejas ikisezonines rungtynes iš penkerių, tarp pergalių – 70:67 prieš "Neptūną" ir 94:91 – "Rytą".

Epidemiologinė situacija sudėtinga, bet krepšinio bendruomenė prisitaiko prie susiklosčiusių sąlygų.

Vilniaus komandą praeitą savaitę papildė dar vienas naujokas – 29-erių 206 cm ūgio Estijos rinktinės puolėjas Kristjanas Kitsingas.

"Ruošdamiesi naujam sezonui susidūrėme su tikrai nemenkais sunkumais, tad nusprendėme, kad privalome apsidrausti ir turėti gausesnę puolėjų grandį", – sakė "Ryto" strategas Donaldas Kairys.

Dėl įsisenėjusių traumų sezono laiku negalės pradėti sostinės ekipos puolėjas Saulius Kulvietis.

Turi tris scenarijus

"Čempionatas, galima sakyti, vyks bet kuriuo paros metu. Epidemiologinė situacija sudėtinga, bet gyvenimas nesustojo, krepšinio bendruomenė prisitaiko prie susiklosčiusių sąlygų. Šiemet kovo mėnesį pasielgėme teisingai, nutraukę varžybas, o dabar čempionatas vyks iki pabaigos", – pabrėžė LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Yra parengti trys skirtingi LKL sezono scenarijai.

"Geriausias iš jų – čempionatas su žiūrovais arenose. Antru atveju varžybos vyks, tačiau be žiūrovų. Trečias variantas: jei atsiras dideli nauji užsikrėtimo koronavirusu židiniai, važiuotume į tam tikrus regionus ir ten rengtume turus, tačiau tai nebūtų ilgalaikis projektas, galbūt truktų mėnesį. Visi klubai vieningai sutiko su tokiu planu, visi nori žaisti", – tvirtino R.Milašius.

Planuojamos LKL čempionato pabaigtuvės – 2021 m. birželį.

2020 m. čempionų žiedai Kauno žalgiriečiams bus įteikti ateinantį sekmadienį per rungtynes su šiauliečiais.

Įteiks čempionų žiedus

LKL prezidentas pasidžiaugė rėmėjais, kurie, nepaisant pasaulį sukausčiusios pandemijos, nenusisuko nuo Lietuvos krepšinio.

"Keli rėmėjai pasitraukė, tačiau jie – nedidelė mūsų partnerių dalis. Kiti atėjo. Šiuo metu mūsų biudžetas nesumažėjęs, neturėtų keistis ir prizų fondas", – dėstė R.Milašius.

Jo duomenimis, kai kurių LKL klubų biudžetai sumažėjo, kitų išliko tokie patys kaip ir praeitą sezoną.

"Viską sudėjus į bendrą katilą, didelės tragedijos nėra", – reziumavo LKL vadovas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS