LKL prezidentas R. Milašius: norime padaryti geriausią visų laikų renginį | KaunoDiena.lt

LKL PREZIDENTAS R. MILAŠIUS: NORIME PADARYTI GERIAUSIĄ VISŲ LAIKŲ RENGINĮ

  • 2

Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras į Vilnių grįžta su tikslu tapti geriausiu metų sporto renginiu Lietuvoje.

Antradienį paaiškės paskutinė KMT ketvirtfinalio dalyvė, o trečiadienį per Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynių pertrauką bus ištraukti ketvirtfinalio burtai.

Aštuonios Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) komandos žais dėl patekimo į finalo ketvertą, kuris vasario 16-17 d. vyks Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Renginį skiriame į dvi dalis: sportinė ir pramoginė. Mūsų siekiamybė - kad artėjantis renginys būtų visų laikų geriausias abiejose dalyse“, - tikslą iškėlė turnyrą organizuojančios Lietuvos krepšinio lygos prezidentas Remigijus Milašius.

KMT turnyras rengiamas ketvirtą kartą. Pirmi trys finalo ketvertai vyko trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Buvo svarstoma plėstis į kitus regionus, bet galiausiai nuspręsta sugrįžti į patikrintą erdvę - į Vilnių, kuriame surengtas pirmasis turnyras 2016-aisiais.

„Tai komercinis projektas klubams - jie kovoja dėl 100 tūkst. eurų prizinio fondo. Mums iššūkis surinkti biudžetą, kad būtume įdomūs ir komandoms, ir žiūrovams, taigi pagal potencialą trys didžiausi miestai yra patraukliausi, - pripažino R. Milašius. - Galvojome apie Šiaulius, apie Panevėžį, bet pasirinkome Vilnių, nes čia didžiausia galimybė sukurti inovatyvius sprendimus, kuo šis turnyras ir išsiskiria“.

2016-aisiais pristatytas Karaliaus Mindaugo taurės turnyras taip sužavėjo publiką, kad buvo išrinktas geriausiu metų sporto renginiu šalyje.

Tą kartą visus nustebino inovacija, kai krepšininkai buvo pristatyti su vienuolių kostiumais.

„Kiekvienas miestas turėjo savo išskirtinumą, kažkokį elementą. Šiemet vėl pasiūlysime naujovių. Domimės, kas vyksta geriausiuose sporto renginiuose, atsivežame idėjų iš užsienio organizacijų, - sakė turnyrą organizuojančios LKL prezidentas. - Žadame netradicinių sprendimų, kaip buvo kiekviename turnyre. Tuo mes ir išsiskiriame - kasmet norime pateikti staigmenų, o šių metų turnyras sutaps su Lietuvos valstybės atkūrimo diena, todėl vasario 16-ąją pakviesime paimti draugą ar šeimos narį už rankos ir kartu paminėti šventę ypatingoje aplinkoje“.

Karaliaus Mindaugo taurės turnyras - atkrintamosios varžybos nuo pirmo etapo, tad čia netrūksta netikėtumų.

2017-aisiais nustebino Utenos „Juventus“, ketvirtfinalyje įveikęs tuometį Vilniaus „Lietuvos rytą“, 2018-ųjų ketvirtfinalyje Alytaus „Dzūkija“ netikėtai eliminavo Klaipėdos „Neptūną“.

„Turnyras įgijo didelį populiarumą ir klubams jis tapo ypatingu, mažesnėms komandoms atsirado galimybė įkąsti didiesiems, - sakė R. Milašius. - Nusprendėme išplėsti turnyrą ir įtraukti NKL komandas, nes matome vis didėjantį komandų norą dalyvauti šiame turnyre. Žvelgdami į reitingus matome susidomėjimą ir iš žiūrovų, tad poreikis plėtrai yra“.

Šį sezoną KMT turnyras - kaip niekada didelis. Jame pirmą kartą dalyvavo keturios NKL komandos, turėjusios galimybę savo aikštėse priimti LKL krepšininkus, ir visi 10 LKL klubų.

Tačiau finalinis akordas bus tradicinis: keturios stipriausios komandos susirinks viename mieste ir sukurs krepšinio šventę, kuri pretenduos į geriausio metų sporto renginio titulą.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

O

Labai gerai butu jei i KMT turnyra bilietus butu galima pirkti bilietai.lt kasose o ne Tiketoje, nes Tiketa bilietus vietoms sektoriuje duoda atsitiktine tvarka,o per bilietai.lt galima rinktis, kokia vieta nori pirkti. Tai butu didziulis pliusas bei zingsnis i prieki pleciant si turnyra.

as

Jei taip piktnaudziausit garsu, kaip iki siol vykstanciuose kases renginiuose, tai chier sulauksit geriausio renginio. Zmones nori ateit ir pamatyt, isgirst, pasikalbet galu gale. O cia, arena atiduodama keliems prieglusiams DJ, kurie viska sugadina.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS