LMKL čempionėms – solidi savivaldybės premija ir mero padėkos žodžiai | KaunoDiena.lt

LMKL ČEMPIONĖMS – SOLIDI SAVIVALDYBĖS PREMIJA IR MERO PADĖKOS ŽODŽIAI

  • 0

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionėmis pirmą kartą klubo istorijoje tapusios „Utenos“ krepšininkės sulaukė Utenos rajono savivaldybės dėmesio.

Antradienį naujajame Utenos sporto bare buvo surengta čempionių pagerbimo ceremonija. Joje dalyvavo „Utenos“ direktorius Rolandas Jarutis, vyr. treneris Alfredas Vainauskas, kapitonė Rima Valentienė, Martyna Petrėnaitė, Eglė Tarasevičiūtė ir uteniškė Austėja Serbentaitė.

„Atsiprašome, bet daugiau merginų dalyvauti negalėjo, kadangi dauguma jų šiuo metu žaidžia moterų rinktinėje, o kitos tvarkė su mokslais susijusius reikalus“, – aiškino R.Jarutis.

Utenos meras Alvydas Katinas įteikė klubui 14,5 tūkstančių eurų vertės čekį. Beje, meras premijas už LMKL čempionių titulą žadėjo dar po pergalės LKF taurės finale ir savo pažada ištesėjo.

„Didžiuojamės komanda, kuri šį sezoną laimėjo ne tik moterų lygą, bet ir LKF taurę. Mūsų miestui tai tikrai didžiulis pasiekimas. Linkiu išlaikyti ekipos branduolį ir kitą sezoną vėl siekti pergalių“, – sakė A.Katinas.

„Utenos“ klubo direktorius R.Jarutis dėkojo visiems rėmėjams ir jiems įteikė atminimo dovanas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS