Lyg iš natų žaidęs Sh. Shieldsas Milano klubą išvedė į ketveriukę | KaunoDiena.lt

LYG IŠ NATŲ ŽAIDĘS SH. SHIELDSAS MILANO KLUBĄ IŠVEDĖ Į KETVERIUKĘ

• 0

Puolime dominavęs Shavonas Shieldsas dar trečiojo kėlinio viduryje pasiekė karjeros rekordą, o jo traukiama Milano „Armani Exchange“ paskutinėmis mačo akimirkomis žengė į Eurolygos stipriausiųjų ketveriukę.

Ettore Messinos auklėtiniai lemiamose ketvirtfinalio serijos rungtynėse namuose 92:89 palaužė Miuncheno „Bayern“.

Finalo ketverto pusfinalyje Milano klubas žais su „Barcelonos“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ poros nugalėtoju.

Nugalėtojams 26-erių 201 cm ūgio Shieldsas pelnė 34 taškus ir surinko 41 naudingumo balą.

Prieš tai danas Eurolygoje daugiausiai buvo įmetęs 26 taškus ir surinkęs 34 naudingumo balus.

26 taškų ribą gynėjas perkopė dar trečiojo kėlinio viduryje.

Shieldsas pirmajame kėlinyje pelnė 10 taškų, antrajame – 8, trečiajame – 12, ketvirtajame – 4.

Iki mačo pabaigos likus 78 sekundėms Shieldsas smeigė tritaškį ir Milano klubui suteikė 12 taškų persvarą (91:79), bet „Bayern“ buvo arti stebuklo.

Vladimiras Lučičius smeigė tritaškį, Jalenas Reynoldsas dvitaškį bei tritaškį ir likus 14 sekundžių „Bayern“ priartėjo iki 4 taškų (87:91). Tuomet iš Shieldso kamuolį perėmė Lučičius perėmė kamuolį, o Baldwinas likus 14 sekundžių dvitaškiu savo ekipą priartino iki 2 taškų (89:91).

Tada dar sykį suklydo Shieldsas – išsimetant kamuolį jam buvo užfiksuota pražanga puolime, tad „Bayern“ priklausė lemiama ataka.

Visgi Kyle'as Hinesas sustabdė Wade'o Baldwino reidą, o po išmesto ginčo kamuolio jį sugriebė „Armani Exchange“. Shieldsas įmetė vieną baudą (92:89) ir lemiamai atakai „Bayern“ turėjo 7 sekundes. Paulio Zipserio tritaškis tikslo nepasiekė ir pergalę šventė „Armani Exchange“.

Šioms rungtynėms teisėjavo lietuvis Gytis Vilius.