M. Schilleris – apie Milano klubo traumuotų žaidėjų įtaką ir pasiruošimą be vieno iš trenerių | KaunoDiena.lt

M. SCHILLERIS – APIE MILANO KLUBO TRAUMUOTŲ ŽAIDĖJŲ ĮTAKĄ IR PASIRUOŠIMĄ BE VIENO IŠ TRENERIŲ

Kauno „Žalgiris“ penktadienį susikaus su nukraujavusia Milano „Armani Exchange“ ekipa, tačiau vyriausiasis treneris Martinas Schilleris prieš artėjantį susitikimą teigė, kad jo auklėtinių vis tiek laukia labai rimtas iššūkis.

„Žaisime su trečia komanda turnyrinėje lentelėje ir ketvirtoje vietoje pagal puolimą esančia ekipa, – būsimą varžovą pristatė M. Schilleris. – Kodėl jų puolimas toks geras? Nes jie labai gerai meta tritaškius ir nedaro klaidų.“

„Gera komanda, turinti snaiperių. Mūsų laukia rimtas iššūkis. Žaidėme su jais ikisezoninėse rungtynėse ir Milane, taigi pažįstame jų žaidėjus gana gerai“, – pridėjo strategas.

Trečiadienį „Žalgiris“ išplatino pranešimą, kuriame teigė, jog vienas iš Kauno klubo trenerių užsikrėtė koronavirusu. Paklaustas, kokią įtaką turės ši netektis, M. Schilleris to pernelyg nesureikšmino.

„Viskas gerai. Mes pasiruošėme rungtynėms ir turėtume susitvarkyti“, – nedaugžodžiavo specialistas.

Žalgiriečiai jau beveik dvi savaites verčiasi be Artūro Milaknio. Tad kokius pakeitimus teko atlikti ir kaip komandai sekasi prisitaikyti prie esamos situacijos?

„Pagrindinis pakeitimas buvo, kaip užpildyti statistiškai didžiausią naudą teikiančio žaidėjo minutes, – sakė M. Schilleris. – Tai yra iššūkis. Bandome pildyti jo minutes įtraukdami Nigelą (Hayesą), Marių (Grigonį), Roką (Jokubaitį), Karolį (Lukošiūną) ir Steve‘ą (Vasturia).“

„Turime atrasti tinkamą balansą bei žaidėjus konkrečioms rungtynėms ir tas iššūkis bus prieš kiekvieną susitikimą. Pats žaidimo stilius pernelyg nesikeitė. Negalima tiesiog išimti žaidėjo, įdėti kitą ir tikėtis, kad viskas bus taip pat. Bet negalime teisintis, kitos komandos taip pat turi traumų ir turėsime su tuo gyventi“, – pridėjo M. Schilleris.

„Armani Exchange“ dar trečiadienį sužaidė rungtynes su Stambulo „Fenerbahče“. Paklaustas, ar „Žalgiris“ dėl to turės tam tikrą pranašumą, M. Schilleris vylėsi, jog taip.

„Tikiuosi, kad tai bus pranašumas. Pagrindinis pranašumas – fizinė būklė. Jau buvome tokiose situacijose ir matėme abu galimus scenarijus. ASVEL į Kauną vyko iš karto po rungtynių Barselonoje ir čia praleido tris dienas, bet mes vis tiek laimėjome.

Tuo metu mes į Madridą keliavome po mačo su „Crvena Zvezda“ ir pralaimėjome. Tikiuosi, jog praktikoje mes turėsime tam tikrą pranašumą“, – komentavo strategas.

Italijos ekipai penktadienio rungtynėse nepadės Zachas LeDay bei Malcolmas Delaney. M. Schilleris teigė, jog „Armani Exchange“ ekipai Delaney netektis yra didesnė.

„Visų pirma jie abu yra labai geri žaidėjai, ypač Delaney. Tai yra jų starto penketo įžaidėjas, kuris aikštėje būna didžiąją dalį minučių ir daro didelę įtaką. Nesakau, kad LeDay praradimas nėra problema, tačiau Delaney netektis yra didesnė. Nepaisant to, jie vis tiek turi labai gerą komandą“, – užbaigė strategas.

Mačas Kaune įvyks penktadienį 20 val.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS