M. Varnas – apie žaidimą pas Šarą, tęstinumą Šiauliuose ir gražiausius dėjimus | KaunoDiena.lt

M. VARNAS – APIE ŽAIDIMĄ PAS ŠARĄ, TĘSTINUMĄ ŠIAULIUOSE IR GRAŽIAUSIUS DĖJIMUS

  • 0

Betsafe-LKL TV pokalbių rubrikoje – interviu su „Šiaulių“ lyderiu Martynu Varnu.

Profesionalo karjeros pradžioje gynėjas trumpai rungtyniavo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamame Kauno „Žalgiryje“. Nors reiklaus stratego komandoje tuomet 19-metis neužsibuvo, jam įstrigo Šaro dėmesys smulkmenoms.

„Tos visos detalės. Kai buvau jaunesnis, pamačiau, koks fiziškumas vyrų krepšinyje, kokie greičiai, sprendimų priėmimas. Visa ta informacija buvo labai naudinga“, – apie debiutinį sezoną „Betsafe-LKL“ kalbėjo M. Varnas.

„Šiauliuose“ 26-erių krepšininkas jau leidžia trečiąjį sezoną iš eilės. Pas Antaną Sireiką atsiskleidęs žaidėjas džiaugiasi savo ilgu karjeros etapu Saulės mieste.

„Man Šiauliuose gerai, kad yra tęstinumas. Dažniausiai po metų keisdavau komandas. Čia jau grįžtu ir žinau, kas, kaip. Trenerius gerai pažįstu, visą aplinką. Lengviau vyksta įsivažiavimo procesas“, – tvirtino M. Varnas.

Apie krepšininką, kurį pasikviestų į komandą, gražiausius dėjimus atlikdavusius pasaulio ir Lietuvos žaidėjus bei draugus iš jaunimo rinktinių laikų – pokalbis su M. Varnu Betsafe-LKL TV „YouTube“ kanale.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS