Mače su vienais NBA favoritų – naujas D. Sabonio karjeros rekordas | KaunoDiena.lt

MAČE SU VIENAIS NBA FAVORITŲ – NAUJAS D. SABONIO KARJEROS REKORDAS

• 0

Įspūdingą formą demonstruojantis Domantas Sabonis toliau nestoja bei rungtynėse su vienais NBA favoritų, Los Andželo „Clippers“ (18-7), pagerino dar vieną karjeros rekordą.

Tiesa, puikaus lietuvio pasirodymo nepakako, mat Indianos „Pacers“ (15-9) namuose suklupo 99:110 (19:24, 29:36, 25:31, 26:19) bei patyrė antrąją nesėkmę per pastarasias trejas rungtynes.

D. Sabonis per 36 minutes pelnė 18 taškų (7/16 dvit., 0/2 trit., 4/6 baudos), atkovojo 22 ir peremė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei kartą suklydo.

22 sugriebti kamuoliai – naujas puolėjo rekordas. Iki šiol geriausias D. Sabonio pasiekimas buvo 18 atkovotų kamuolių, tačiau šis rekordas ilgai neišsilaikė, mat jis buvo užfiksuotas lapkričio 19-ąją mače su Jutos „Jazz“.

„Clippers“ visus reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Patrickas Pattersonas smeigė tritaškį, Paulas George‘as pataikė iš po krepšio, dvitaškį pridėjo Beverley, o svečiai laimėjo atkarpą 10:4 bei susikrovė solidų pranašumą – 72:54.

Trečiajam kėliniui artėjant į pabaigą P. George‘as vienas pats surinko 8 taškus iš eilės, taškus su pražanga pridėjo Montrezlas Harrellas ir mačo baigtis tapo aiški – „Clippers“ pirmavo 87:65.

Būtent į Indianą grįžęs P. George‘as labiausiai skriaudė savo buvusią ekipą. Puolėjas per 36 minutes įmetė 36 taškus (3/10 dvit., 7/16 trit., 9/11 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 3 kartus suklydo.

„Clippers“ šiame susitikime žaidė be Kawhi Leonardo, kuris, kaip ir įprasta šiame sezone, buvo pasaugotas.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 20 (5/9 dvit.), Domantas Sabonis 18 (7/16 dvit., 22 atk. kam.), Dougas McDermottas 17, T.J. Warrenass (2/6 dvit., 8 atk. kam.) ir Jeremy Lambas po 12.

„Clippers“: Paulas George‘as 36 (3/10 dvit., 7/16 trit., 9 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 26 (12/22 dvit., 8 atk. kam.), Ivica Zubacas 13 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Patrickas. Beverley 11 (4/5 dvit., 12 atk. kam.).