A. Marčiulionis įkvėpė „Rytą“ pergalei prieš „Lietkabelį“ | KaunoDiena.lt

A. MARČIULIONIS ĮKVĖPĖ „RYTĄ“ PERGALEI PRIEŠ „LIETKABELĮ“

• 0

Ryškiausiomis spalvomis trečiojo kėlinio pradžioje spindėjęs Augustas Marčiulionis užkūrė Vilniaus „Rytą“ (12-5) svarbiai pergalei LKL pirmenybėse.

Dėl antrosios pozicijos besikaunančių ekipų akistatoje Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 78:72 (17:19, 21:20, 22:19, 18:14) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ (11-5) ir įgijo pergalės pranašumą.

Tiesa, panevėžiečiai dėl COVID-19 sujaukto tvarkaraščio yra sužaidę vienu maču mažiau.

Šalia šių komandų žengia 11 pergalių per 16 turų turinti Utenos „Juventus“.

Po dviejų kėlinių minimalų atsilikimą turėjęs „Rytas“ pakilo iškart po ilgosios pertraukos įkvėptas Marčiulionio. 18-metis per kiek daugiau nei keturias minutes surinko 11 taškų, Vilnius spurtavo 15:3 ir įgijo dviženklę persvarą – 53:42.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Kyle'o Vinaleso tritaškis išlygino rezultatą – 63:63, bet tada panevėžiečiai dukart iš eilės suklydo. Lukas Uleckas ir Mindaugas Girdžiūnas per tą atkarpą įmetė penkis taškus bei „Rytas“ išlaikė iniciatyvą – 68:63.

Marčiulionis per 16 minučių įmetė 17 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Jo +/– rodiklis buvo geriausias komandoje (16).

Antrajame ketvirtyje sostinės klube debiutavo naujokas Rapolas Ivanauskas, kuris per pustrečios minutės sykį prasižengė ir pasižymėjo –1 naudingumo balu.

„Rytui“ tai buvo penktoji pergalė iš eilės.

„Rytas“: Augustas Marčiulionis 17, Lukas Uleckas 16, Mindaugas Girdžiūnas 14.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 15, Margiris Normantas ir Vytenis Lipkevičius – po 13, Gytis Masiulis ir Paulius Valinskas (7 rez. perd.). – po 9.