Monstriškas N. Jokičiaus pasirodymas pratęsė Serbijos pergalių seriją | KaunoDiena.lt

MONSTRIŠKAS N. JOKIČIAUS PASIRODYMAS PRATĘSĖ SERBIJOS PERGALIŲ SERIJĄ

• 0

Serbijos rinktinė (4-0) Europos čempionate toliau žingsniuoja be suklupimų. Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai Prahoje D grupės akistatoje 89:78 (24:18, 26:20, 15:20, 24:20) susitvarkė su Izraelio (2-2) atstovais ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Serbų lyderis Nikola Jokičius per 30 minučių surinko 29 taškus (10/12 dvit., 1/1 trit., 6/6 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas, 4 perimtus kamuolius, 2 blokus bei 46 naudingumo balus.

Trečiojo ketvirčio viduryje serbai susikrovė 16 taškų persvarą ir pavojingai nutolo (62:46), tačiau tada Izraelis perėmė rungtynių kontrolę – spurtavo 12:4 bei apkarpė deficitą iki 7 taškų (58:65).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Nimrodas Levi pridėjo dvitaškį, o Yamas Madaras – tritaškį, kuris padėjo Izraeliui prisiartinti (63:65). Visgi tuomet Vasilije Micičius pabudino serbus ir šie atstatę saugų pranašumą (79:63) galop užtikrintai triumfavo.

Micičius per 30 minučių pridėjo 19 taškų (3/7 dvit., 2/6 trit., 7/9 baud.), 3 atkovotus kamuolius, rezultatyvius perdavimus ir klaidas bei 12 naudingumo balų.

Izraeliui Madaras per 29 minutes pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 4/6 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Izraelis: Yamas Madaras 20 (4/5 dvit., 4/6 trit., 4 rez. perd.), Deni Avdija 14 (3/8 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Romanas Sorkinas 11 (4/8 dvit., 9 atk. kam.), Rafaelis Menco 9 (3/6 trit.), Jake'as Cohenas 7.

Serbija: Nikola Jokičius 29 (10/12 dvit., 6/6 baud., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 2 blok., 41 naud.), Vasilije Micičius 19 (3/7 dvit., 2/6 trit., 7/9 baud.), Nikola Kaliničius (3/4 trit., 7 atk. kam.) ir Ognjenas Jaramazas (2/7 trit.) po 10, Marko Guduričius 8, Vladimiras Lučičius 7.