Namuose – „7bet-Lietkabelio“ nesėkmė po lemiamo varžovų metimo | KaunoDiena.lt

NAMUOSE – „7BET-LIETKABELIO“ NESĖKMĖ PO LEMIAMO VARŽOVŲ METIMO

• 1

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias rungtynes namuose – trečiadienio vakarą Roberto Štelmaherio auklėtiniai Europos taurės (EuroCup BKT) turnyre 92:93 (17:17, 26:27, 21:27, 28:22) paskutinėmis akimirkomis nusileido Trento „Dolomiti Energia“ klubui iš Italijos.

Rungtynes panevėžiečiai pradėjo spurtu 8:0 ir beveik visą kėlinį pirmavo, bet ketvirtį sėkmingiau užbaigę svečiai rezultatą išlygino (17:17).

Atrajame ketvirtyje sužaidus keturias minutes Andrejs Gražulis išvedė Trento ekipą į priekį (30:31) ir minimalų pranašumą Italijos klubas išlaikė iki pertraukos (43:44).

Per pirmus du kėlinius panevėžiečiams Deividas Sirvydis surinko 11 taškų, 7 pridėjo Donatas Sabeckis.

Antros rungtynių dalies pradžioje ir toliau vyko apylygė kova, tačiau trečiąjį kėlinį sėkmingiau užnaigė svečiai įgiję septynių taškų pranašumą (64:71).

Ketvirtą kėlinį gerai pradėję „Dolomiti Energia“ krepšininkai po Mattia Udomo tritaškio pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (68:79).

Švieslentėje degė mažiau nei trys minutės, kai panevėžiečiai pradėjo spurtą 11:0 ir po Oreliko baudos metimo persvėrė rezultatą (92:91). Liko keturios sekundės, Quinno Elliso dvitaškis buvo taiklus (92:93) ir per keturias dešimtąsias pasižymėti „7bet-Lietkabeliui“ nebepavyko.

„7bet-Lietkabelio“ ekipoje šį vakarą aikštelėje nepasirodė be tik prieš pat rungtynes iš rikiuotės iškritęs Paulius Valinskas.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais Europos Taurėje (EuroCup BKT) lapkričio 4 d. su Jonavos „Cbet“, o lapkričio 7 d. Panevėžyje svečiuosis Breso Burgo „JL“ iš Prancūzijos.