NBA: B. Griffinas išgelbėjo „Clippers“ nuo pirmo pralaimėjimo | KaunoDiena.lt

NBA: B. GRIFFINAS IŠGELBĖJO „CLIPPERS“ NUO PIRMO PRALAIMĖJIMO

• 0

NBA lygoje ir toliau nepralaimi „Los Angeles Clippers“ (4-0) ekipa, kuri po atkaklios kovos 104:103 (30:24, 32:29, 18:26, 24:24) palaužė „Portland Trail Blazers“ (3-2).

Nuo pirmojo pralaimėjimo Los Andželo ekipa paskutinėmis sekundėmis išgelbėjo Blake'o Griffino tritaškis.

Per paskutines dvi rungtynių minutes lyderis keitėsi net šešis kartus, o B.Griffinas ketvirtajame kėlinyje pelnė net 16 taškų iš 25.

DeAndre Jordanas atkovojo 18 kamuolių ir prisidėjo prie svarbios pergalės.

NBA lygoje „Clippers“ liko viena iš dviejų dar nepralaimėjusių komandų. Antroji – „San Antonio Spurs“.

Portlando klubui 25 taškus surinko Damianas Lillardas, kuris prieš rungtynes gavo Magico Johnsono apdovanojimą už puikų žaidimą ir bendravimą su žiniasklaida.

C.J.McCollumas pridėjo 23 taškus, tačiau nepataikė svarbių baudos metimų rungtynių pabaigoje.

Vis dar neaišku, kada „Clippers“ galės padėti traumą patyręs Milošas Teodosičius.

„Blazers“: D.Lillardas 25, C.McCollumas 23, A.Aminu 19, M.Harklessas 13, J.Nurkičius 12.

„Clippers“: B.Griffinas 25, D.Gallinari ir A.Riversas po 16, P.Beverley ir L.Williamsas po 13.