NBA neatsitraukia: rungtynės Šanchajuje įvyks nepaisant ginčo dėl Honkongo | KaunoDiena.lt

NBA NEATSITRAUKIA: RUNGTYNĖS ŠANCHAJUJE ĮVYKS NEPAISANT GINČO DĖL HONKONGO

NBA paskelbė neatšaukianti draugiškų ketvirtadienio rungtynių Šanchajuje, dėl kurių buvo suabejota po vienos komandos vadovo tviterio žinutės, papiktinusios Kiniją.

„Los Angeles Lakers“ ir „Brooklyn Nets“ susirems per NBA rungtynes Šanchajuje, skelbiama NBA oficialioje paskyroje Kinijos socialinėje žiniasklaidoje. Pranešime nurodoma, kad rungtynės prasidės ketvirtadienį 19 val. 30 minučių.

Rungtynių likimas buvo neaiškus dėl kontroversijos, kurią praėjusią savaitę išprovokavo „Houston Rockets“ generalinio direktoriaus Darylo Morey (Darilo Morio) žinutė su pareikšta parama demokratijos reikalaujantiems demonstrantams Honkonge.

Jo komentarai ir vėlesni NBA pareiškimai šiuo klausimu paskatino transliuotojus atšaukti planus rodyti šias ir dar vienas, šeštadienį Šendžene planuojamas rungtynes.

NBA rėmėjai Kinijoje protestuodami taip pat nutraukė ryšius su JAV krepšinio lyga. Šanchajuje buvo pašalinti rungtynių reklaminiai plakatai, o NBA paskutinę minutę atšaukė virtinę suplanuotų reklaminių renginių.

Neatšaukdama šių varžybų NBA nepaisys ne tik Kinijos raginimų lygai pasitraukti iš Kinijos, bet ir JAV politikų raginimų principų vardan atsisakyti Kinijos rinkos.

NBA atstovas, su kuriuo susisiekė naujienų agentūra AFP, patvirtino, kad rungtynės įvyks.

Nei minėtoje socialinės žiniasklaidos paskyroje, nei NBA atstovo komentaruose šeštadieniui planuojamų rungtynių likimas neminimas.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Arijas

Nedomina nei NBA, nei kinija, nei honkongas, nei masoniski arabai ir juodasikniai barzdoti krepsininkai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS