NCAA pirmenybėse – didžiausia Ą. Tubelio ekipos sezono pergalė | KaunoDiena.lt

NCAA PIRMENYBĖSE – DIDŽIAUSIA Ą. TUBELIO EKIPOS SEZONO PERGALĖ

• 0

Ąžuolo Tubelio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (3-0) komanda toliau žengia be pralaimėjimų ir pasiekė didžiausią sezono pergalę.

Seano Millerio auklėtiniai namuose 96:53 (53:27, 43:26) nušlavė Šiaurės Arizonos „Lumberjacks“ (0-1) krepšininkas.

Ą. Tubelio pasirodymą sustabdė pražangos. Lietuvis per 11 minučių pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir išnaudojo leistiną 5 asmeninių pražangų limitą.

Krepšininkas rungtynių pradžioje susižeidė čiurną ir buvo priverstas palikti aikštelę. Vis dėlto Ą. Tubelis vėliau grįžo ant parketo ir pratęsė rungtynes.

Tuo metu 2 minutes aikštelėje praleidęs Tautvilas Tubelis pasižymėjo 1 tašku (1/2 baud.).

Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė Jemari Bakeris, kuris per 29 minutes įmetė 33 taškus (5/7 dvit., 7/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Kerras Kriisa šiose rungtynėse nepasirodė ir vis dar laukia savo debiuto.

„Wildcats“: Jemari Bakeris 33 (5/7 dvit., 7/9 trit.), Jordanas Brownas 17 (6/6 dvit., 11 atk. kam.), Bennedictas Mathurinas 11.

„Lumberjacks“: Luka Avdalovicas 16 (3/8 trit.), Cameronas Sheltonas 15 (4/10 dvit.), Keithas Haymonas 5.