Ne iškart „Žalgirio“ pasiūlymą priėmęs E. Beržininkaitis: kvietimas buvo netikėtas | KaunoDiena.lt

NE IŠKART „ŽALGIRIO“ PASIŪLYMĄ PRIĖMĘS E. BERŽININKAITIS: KVIETIMAS BUVO NETIKĖTAS

  • 0

Kauno „Žalgirio“ klube aštuonerius metus iki vasarą įvykusio persikėlimo į Jonavos „CBet“ ekipą dirbęs treneris Evaldas Beržininkaitis trečiadienio vakarą vėl darbavosi žalgiriečių treniruotėje. Į žaliai baltų komandos trenerių štabą sugrįžęs specialistas pakeitė išvykusius Arne Woltmanną ir Stefaną Grasseggerį.

Prieš pirmąją treniruotę Kaune E. Beržininkaitis apie sugrįžimą į „Žalgirio“ organizaciją kalbėjosi su „Žalgiris Insider“ laidų vedėju Ryčiu Kazlausku „#ŽalgirisOnAir+“ tinklalaidėje.

„Jausmas sugrįžti ir keistas, ir geras. Keli mėnesiai praėjo, bet jaučiuosi tarsi nebūčiau išvykęs. Aišku, šiame mano karjeros etape buvo kitas klubas, bet šiandien ėjau arenos koridoriais ir atrodė lyg nebūtų buvę jokios pertraukos. Labai smagu ir džiaugiuosi būdamas čia, esu pasiruošęs kibti į darbus“, – tikino treneris.

Vasarą išsiskyrus „Žalgirio“ ir E. Beržininkaičio keliams iš Šakių rajono kilęs treneris pasuko į Jonavą, kur sujungė jėgas su vyriausiuoju klubo treneriu Virginijumi Šeškumi. Nauja sąjunga buvo efektyvi – LKL čempionate debiutavę jonaviečiai šovė tarp pirmojo penketuko komandų, o pirmose sezono rungtynėse metė aršią kovą „Žalgiriui“.

E. Beržininkaitis tikina, kad Jonavos klubo vadovai geranoriškai sutiko išleisti trenerį į Kauną ir ragino pasinaudoti tokia galimybe.

„Pasirašydami sutartį su Jonavos komanda buvome įsitraukę galimybę išeiti į Eurolygos klubą. Taip ir nutiko. Aišku, prieš įsitraukiant tai į sutartį neturėjau tokių vilčių, tikėjausi, kad visą sezoną užbaigsiu Jonavoje. Kai sulaukiau kvietimo, nieko nedariau už akių – pasakiau tiek Virginijui Šeškui, tiek klubo vadovams, kad eisiu į pokalbį. Kai įvyko pokalbis ir gavau konkretų pasiūlymą, iškart nesinaudojau išėjimo galimybe. Man žmogiškasis faktorius visada yra pirmoje vietoje, todėl tiesiai šviesiai pasakiau, kad jeigu kas nors prieštarauja tokiam žingsniui, liksiu Jonavoje iki sezono galo. Pasikalbėjome ir jie suprato, kad pasiūlymas atėjo ne iš žemesnio LKL klubo, o iš „topinės“ Lietuvos komandos. Netgi jaučiau tokią jų poziciją, kad būtų kvaila nepasinaudoti tokia galimybe. Išsiskyrėme taikiai ir gražiai“, – sakė E. Beržininkaitis.

Tinklalaidės metu E. Beržininkaitis pasakojo ir apie gautą skambutį iš „Žalgirio“ direktoriaus Pauliaus Motiejūno. Į komandą sugrįžęs žalgirietis pasakojo galvojęs, kad „Žalgirio“ klubo direktorius skambina visai kitu reikalu nei su kvietimu sugrįžti į komandos trenerių štabą.

„Jeigu atvirai, mane tikrai nustebino „Žalgirio“ kvietimas. Kai savo telefone pamačiau, kad skambina Paulius Motiejūnas, pagalvojau jis skambina kitu reikalu. Buvau kelis kartus davęs užklausą dėl vieno žaidėjo, kuriam norėjome suteikti žaidybinės praktikos Jonavoje. Kai išgirdau klausimą, ar yra galimybė man išeiti iš Jonavos, supratau, apie ką yra visa kalba. Tikrai buvau nustebęs, bent jau šį sezoną to nesitikėjau“, – atskleidė E. Beržininkaitis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS