„Neptūnas“ nori susigrąžinti D. Adomaitį | KaunoDiena.lt

„NEPTŪNAS“ NORI SUSIGRĄŽINTI D. ADOMAITĮ

Nuo pergalingo maršruto nukrypęs Klaipėdos „Neptūnas“ išsirinko ambicingą taikinį į vyr. trenerio poziciją. BasketNews šaltiniai patvirtino krepsinis.net žurnalisto Edgaro Pulkovskio informaciją, kad uostamiesčio klubas siūlo stratego darbą 47-erių Dainiui Adomaičiui.

Tiesa, BasketNews šaltiniai teigia, kad derybos dar tik pradinėje jų stadijoje. Aštuntą vietą LKL čempionate užimančio „Neptūno“ šansai prisikviesti buvusį nacionalinės komandos strategą priklausys ir nuo to, ar klaipėdiečiai sugebės pateikti pasitikėjimo vertą ilgalaikį projektą.

BasketNews žiniomis, jei Adomaitis perimtų „Neptūno“ šturvalą, į štabą greičiausiai pasikviestų ir ilgametį savo bendražygį Mindaugą Brazį.

Adomaitis jau vadovavo „Neptūnui“ 2015-2017 metais. Pirmąjį savo sezoną Klaipėdoje Adomaitis sugebėjo nudiriguoti „Neptūną“ į LKL finalą, kai pusfinalyje po dramatiškos serijos įveikė Vilniaus „Rytą“.

Kaip ir 2014-2015 m. Utenos „Juventus“ ekipai padėjęs užlipti ant bronzinio LKL laiptelio, taip ir 2016-aisiais klaipėdiečiams iškovojęs sidabrą, Adomaitis dukart iš eilės buvo išrinktas geriausiu LKL treneriu.

2016-aisiais Adomaitis buvo paskirtas treniruoti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę. Su nacionaline komanda specialistas pasiekė Europos čempionato aštuntfinalį ir antrąjį pasaulio čempionato etapą.

2018-aisiais perėmęs Vilniaus „Ryto“ vairą, Adomaitis per dvejus metus dukart nuvedė sostinės ekipą ant sidabrinio LKL laiptelio, laimėjo Karaliaus Mindaugo taurę ir pasiekė Europos taurės ketvirtfinalį.

„Neptūną“ sezono pradžioje treniravo Tomas Gaidamavičius. Adomaitis pastarąjį kartą klubą treniravo 2021-ųjų pradžioje, bet po trijų mėnesių išsiskyrė su Jeruzalės „Hapoel“.

Iš Gaidamavičiaus laikinai komandos vairą perėmė Sandis Buškevics.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS