Neramus laukimas: A. Gudaitis gali nebežaisti serijoje su „Barcelona“ | KaunoDiena.lt

NERAMUS LAUKIMAS: A. GUDAITIS GALI NEBEŽAISTI SERIJOJE SU „BARCELONA“

• 0

Eurolygos ketvirtfinalio starte čiurną susižeidęs Artūras Gudaitis gali nebepasirodyti aikštėje serijoje su „Barcelona“.

Sankt Peterburgo „Zenit“ vairininkas Xavi Pascualis prieš antrąsias serijos rungtynes atskleidė, kad lietuvis galimai iškrito iš rikiuotės ilgesniam laikui.

„Artūras tikriausiai praleis visą likusią seriją, – teigė Pascualis. – Tiksliai sužinosime per artimiausias valandas.“

„Zenit“ penktadienį į antrąjį ketvirtfinalio mačą Barselonoje stojo be Gudaičio.

Klaipėdietis susižeidė pirmojo susitikimo ketvirtajame kėlinyje, kada kovodamas po krepšiu nusileido ant Brandono Davieso kojos ir pasuko čiurną.

Jis per 9 minutes pasižymėjo 5 taškais (2/3 dvit., 1/2 baud.), atkovotu kamuoliu ir 6 naudingumo balais. Rusijos grandas pirmąsias serijos rungtynes laimėjo 76:74 ir kovoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

„Zenit“ taip pat verčiasi be vieno iš vedlių Mateušo Ponitkos.

Gudaičio šio sezono statistika Eurolygoje siekia 9,7 taško, 4 atkovotus kamuolius ir 12,8 naudingumo balo.