„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai atsirevanšavo Samaros klubui | KaunoDiena.lt

„PIENO ŽVAIGŽDŽIŲ“ KREPŠININKAI ATSIREVANŠAVO SAMAROS KLUBUI

• 0

Trečią pergalę penktosiose kontrolinėse rungtynėse iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ vyrų krepšinio komanda, šeštadienį namuose 89:86 (30:21, 17:17, 14:21, 28:27) įveikę Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) krepšininkus, kuriems išvakarėse nusileido 81:84 (20:19, 19:19, 23:20, 19:26).

Pasak Pasvalio klubo pranešimo, sėkmingai varžovų krepšį puolę „Pieno žvaigždžių“ žaidėjai jau pirmajame kėlinyje įgijo devynių taškų persvarą (30:21). Vėliau apsukų nemažinę šeimininkai antrajame kėlinyje susikrovė ir dviženklį pranašumą (44:32).

Tiesa, vėliau atsigavęs Samaros klubas „Pieno žvaigždėms“ pranašumu ilgai džiaugtis neleido ir pradėjo mažinti savo atsilikimą, kol galiausiai ketvirtojo kėlinio viduryje rusai jau turėjo nežymią persvarą (71:68).

Tačiau Stepono Babrausko vedami pasvaliečiai sugebėjo mobilizuotis ir netrukus persvėrę rezultatą, iniciatyvos nebepaleido iki pat susitikimo pabaigos.

23 taškus nugalėtojams šeštadienį pelnė Steponas Babrauskas, 18 – Andrejus Agafonovas, po 11 – Egidijus Dimša ir Osvaldas Olisevičius, 10 – Karolis Babkauskas.

Svečių gretose išsiskyrė Aleksandras Korčaginas (22 tšk.) ir Jevgenijus Fidijus (16 taškų).