Prieš išvyką – D. Adomaičio žvilgsnis į varžovus ir Š. Jasikevičiaus nuimtą plakatą | KaunoDiena.lt

PRIEŠ IŠVYKĄ – D. ADOMAIČIO ŽVILGSNIS Į VARŽOVUS IR Š. JASIKEVIČIAUS NUIMTĄ PLAKATĄ

Vilniaus „Rytas“ šią popietę išvyko į Prancūziją, kur Europos taurės rungtynėse susitiks su Limožo CSP klubu.

Savo mintimis apie artėjančią pirmąją sezono išvyką pasidalijo vyriausiasis sostinės klubo treneris Dainius Adomaitis.

„Uraganinį, – paklaustas, kokį žaidimą demonstruoja Limožo klubas, sakė D. Adomaitis. – Tai komanda, kuri vien greitajame puolime sukuria apie 17-20 situacijų. Pridėjus ankstyvą pikenrolą, gaunasi per 30 situacijų, kuriose jie atakuoja per pirmas 8 sekundes. Tai – pavojinga komanda ir didžiausias iššūkis bus sustabdyti jų greitą puolimą.“

– Vasarą Limožo klubą papildė 10 naujokų. Ar jų žaidime dar juntamas nesusižaidimas?

– Manau, kaip ir kiekvienoje naujoje komandoje su nauju treneriu, matosi, kad kai kurios idėjos paprasčiausiai nėra įgyvendinamos taip, kaip norima ir trūksta kokybės bei supratimo tarp žaidėjų. Klaidų kiekis per didelis, bet nelabai reikia žiūrėti į juos. Reikia žiūrėti labiau į save, nes jie – agresyvūs, atletiški.

Taip pat turėjo rungtynių, kur turėjo po daugiau nei 8 perimtus kamuolius, kurie buvo konvertuoti į greitus taškus. Taigi, turime žiūrėti į save ir geriau kontroliuoti ritmą.

– Kuriuos varžovų žaidėjus galėtumėte išskirti ir kaip juos sustabdyti?

– Hawmmondas yra tas žaidėjas, kurio fizinę jėgą stengiasi išnaudoti po krepšiu. Christonas – žaidėjas, aplink kurį viskas sukasi ir yra krepšininkas, kuris daugiausiai spręs, atakuos, pelnys taškus ir kurs juos kitiems. Faktas, kad yra pavojingų žaidėjų perimetre, kaip Langas, kuris gali bet kurį vakarą įmesti 30 taškų.

– Koks raktas į pergalę?

– Manau, pirmiausia rungtynių tempas, kurį turime kontroliuoti ir neleisti jiems pajausti tų momentų, kada jie gali bėgti. Turime kontroliuoti jų spurtus ir aišku, pagrindas bus mūsų puolimas, kaip susidorosime su jų spaudimu ir paprasčiausiai nedaryti klaidų.

– Kokį įspūdį palieka Ovidijaus Varanausko žaidimas?

– Kol kas neteko matyti jo žaidžiančio labai daug, yra labiau vaidmens žaidėjas. Nesinori prisišnekėti, lietuviai prieš lietuvius sužaidžia labai geras rungtynes.

– Kaip vertinate Šarūno Jasikevičiaus plakato nuėmimą?

– Savo nuomonę pasilaikysiu sau, klauskite klubo.

– O apie tai, jog „Ryto“ sirgaliai nusprendė boikotuoti rungtynes su „Žalgiriu“?

– Nesu įsigilinęs į tą situaciją ir kaip suprantu ten yra daug (peripetijų). Daugiau apie tai paskaitysiu per kelionę. Jie nusprendė pasielgti taip ir tai yra jų sprendimas. Mums, kaip klubui, yra svarbus kiekvienas sirgalius. Tikimės, kad jie („B tribūna“) išsispręs savo problemas.

– Savaitgalį negalėjo žaisti du žaidėjai. Kaip jų savijauta?

– Gerai. Šiandien ryte treniravosi ir Mindaugas (Girdžiūnas), ir Camas (Bairstow). Nuteikia optimistiškai. Rytoj turime vieną treniruotę ir tikimės, kad jie žais.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS