R. Kurtinaičio auklėtiniai turėjo pripažinti CSKA pranašumą | KaunoDiena.lt

R. KURTINAIČIO AUKLĖTINIAI TURĖJO PRIPAŽINTI CSKA PRANAŠUMĄ

• 0

Arti trigubo dublio buvęs Mike'as Jamesas surinko 51 naudingumo balą, o jo vedama Maskvos CSKA (10-3) išvykoje 96:87 (25:22, 27:21, 25:26, 19:18) palaužė Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (2-11).

Jamesas per 33 minutes pelnė 36 taškus (4/7 dvit., 6/7 trit., 10/12 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Su 51 naudingumo balu Jamesas užfiksavo Eurolygos sezono rekordą. Prieš tai jis priklausė Moustapha Fallui, įsirašiusiam 42 naudingumo balus.

51 naudingumo balas yra geriausias rezultatas nuo praėjusio sezono Shane'o Larkino pasirodymo, kuomet šis gynėjas surinko 53 balų efektyvumą.

Jamesas Eurolygoje užfiksavo asmeninius pelnytų taškų ir efektyvumo balų rekordus.

Jau po dviejų kėlinių Jamesas turėjo 20 taškų (4/5 trit.), 8 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 32 naudingumo balus.

Eurolygoje trigubą dublį yra surinkę tik du krepšininkai. Tai – Nikola Vujčičius ir Nickas Calathes.

Jameso bandymas paskutinę akimirką surinkti trigubą dublį:

Dešimtąją pergalę per 13 mačų iškovojusi CSKA Eurolygoje užima pirmąją vietą, o du laimėjimus įsirašiusi „Chimki“ yra 18 pozicijoje. Kurtinaičio kariauna Eurolygoje suklupo penktąjį kartą paeiliui.

CSKA mačą pradėjo 9 taškais iš eilės (9:0), o antrajame kėlinyje Dimitrio Itoudžio auklėtiniai buvo susikrovę 14 taškų pranašumą (39:25).

Mike'o Jameso tritaškis su nesportine pražanga:

Trečiojo kėlinio antroje pusėje CSKA buvo priekyje rekordine 17 taškų persvara (73:56), bet „Chimki“ pakilo į kovą.

Aleksejus Švedas ir Jonas Jerebko smeigė po tritaškį, Švedas ir Gregas Monroe įmetė po dvitaškį, Janis Timma pataikė vieną baudą, o po Sergejaus Monios dvitaškio „Chimki“ priartėjo iki 5 taškų (72:77).

Galiausiai „Chimki“ arčiau nepriartėjo ir patyrė pralaimėjimą.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 26 (5 rez. perd.), Jonas Jerebko 16 (3/3 trit.), Jordanas Mickey 11, Gregas Monroe 10.

CSKA: Mike'as Jamesas 36 (6/7 trit., 9 atk. kam., 10 rez. perd., 51 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 15, Nikita Milutinovas 11, Joelis Bolomboy 10.