Rekordą pagerinęs D. Sabonis atvedė „Pacers“ į antrąją pergalę iš eilės | KaunoDiena.lt

REKORDĄ PAGERINĘS D. SABONIS ATVEDĖ „PACERS“ Į ANTRĄJĄ PERGALĘ IŠ EILĖS

• 0

Domantas Sabonis dominavo po krepšiais, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ NBA rungtynėse namuose 102:95 (19:26, 23:11, 26:24, 34:34) palaužė Klivlando „Cavaliers“ (2-3).

Tai buvo antroji iš eilės „Pacers“ pergalė, kuri vis dar verčiasi be traumuotų Victoro Oladipo ir Myleso Turnerio.

Sabonis dvikovą pradėjo starto penkete ir per 37 minutes pelnė 18 taškų (9/15 dvit.), atkovojo 17 kamuolių, atliko keturis rezultatyvius perdavimus bei du sykius blokavo varžovo metimą.

Septyniolika atkovotų kamuolių yra naujas lietuvio asmeninis rekordas NBA.

Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiams buvo pavykę priartėti (68:70), tačiau tuomet šeimininkai spurtavo 12:3 ir po Sabonio dėjimo susigrąžino dviženklę persvarą – 82:71.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Malcolmas Brogdonas. Gynėjas per 33 minutes pelnė 25 taškus (7/12 dvit., 1/4 trit., 8/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet 5 sykius suklydo.

Geriausią savo trumpos karjeros NBA pasirodymą surengė Goga Bitadzė. Gruzinas per 25 minutes įmetė 10 taškų (2/4 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius bei blokavo 4 metimus.

„Man sakė, kad turiu būti visada pasiruošęs, – po dvikovos kalbėjo lygos naujokas. – Komandoje yra puiki atmosfera ir mes turime tai išlaikyti.“

„Cavs“ gretose galingą dvigubą dublį surinko Kevinas Love'as – 22 taškai (2/5 dvit., 5/11 trit., 3/4 baud.) ir 17 atkovotų kamuolių.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (8/8 baud., 8 atk. kam.), Jeremy Lambas 21 (10 atk. kam.), Domantas Sabonis 18 (9/15 dvit., 17 atk. kam.), Goga Bitadzė 10 (9 atk. kam., 4 blk.).

„Cavaliers“: Kevinas Love'as 22 (5/11 trit., 17 atk. kam.), Collinas Sextonas 21, Jordanas Clarksonas 20, Cedi Osmanas 10.