„The Ringer“ R. Jokubaičiui prognozuoja šaukimą pirmajame NBA naujokų biržos rate | KaunoDiena.lt

„THE RINGER“ R. JOKUBAIČIUI PROGNOZUOJA ŠAUKIMĄ PIRMAJAME NBA NAUJOKŲ BIRŽOS RATE

  • 6

JAV sporto giganto „The Ringer“ žurnalistas Kevinas O'Connoras sudarė artėjančios NBA naujokų biržos geriausių žaidėjų trisdešimtuką, kuriame atsidūrė Rokas Jokubaitis.

Kauno „Žalgirio“ talentui sąraše buvo skirta 30-oji pozicija, o jo žaidimo stilius palygintas su čeku Tomašu Satoransky.

„Pikenrolų kūrimas yra neišnaudota terpė jo tobulėjimui, – rašo O'Connoras. – Jis puikiai jaučia komandos draugus, klaidinamais judesiais susikuria daugiau erdvių bei tiksliai perduoda kamuolį. Dėl savo ūgio jis turi pranašumą prieš savo pozicijos krepšininkus.“

„Ateityje jis turėtų solidžiai atakuoti iš toli, nes gerai realizuoja metimus iš vidutinio nuotolio, taip pat naudoja floaterius bei solidžiai realizuoja baudas, – toliau lietuvį gyrė JAV žurnalistas. – Jokubaitis agresyviai užbaigia atakas ir gali atakuoti krepšį vienodai gerai tiek kaire, tiek dešine ranka.

Taip pat jis yra aktyvus ir protingas gynėjas ir jei patobulins savo greitį, lietuvis gali tapti solidžiu kamuolio spaudėju.“

20-metis įžaidėjas iš O'Connoro taip pat sulaukė ir kelių pastabų.

„Jis turi prailginti savo metimą po driblingo iš distancijos, kad galėtų solidžiai taip pataikyti iš trijų taškų zonos. Jokubaitis nuolat įeina giliai į baudos aikštelę ir sustojęs meta iš vidutinio nuotolio, vietoje to, kad atšoktų ties tritaškio linija. Taip pat jam dar trūksta atletinių savybių, kuriant komandos draugams progas“, – rašoma „The Ringer“.

Pirmoji reitingo vieta atiteko Cade'ui Cunninghamui, devintas liko turkas Alperenas Sengunas, 27-as – „Real“ talentas Usmanas Garuba.

Primename, kad naujausiame ESPN sudarytame potencialių NBA naujokų reitinge Jokubaičiui buvo skirta 42-oji vieta.

Šiame Eurolygos sezone Jokubaitis sužaidė 31-erias rungtynes, per kurias fiksavo 7 taškų (39 proc. trit.), 2,5 rezultatyvaus perdavimo, 1,7 atkovoto kamuolio ir 6,9 naudingumo balo statistiką.

LKL pirmenybėse įžaidėjas renka po 8,4 taško, 3,9 rezultatyvaus perdavimo bei 9,5 naudingumo balo.

GALERIJA

  • „The Ringer“ R. Jokubaičiui prognozuoja šaukimą pirmajame NBA naujokų biržos rate
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Smagu

Smagu už vaikį. Bet per anksti , labai per anksti. Turėtų pirmiau su galva susitvarkyt, nes kartais laksto po aikštelę be galvos.

Rokas

Liuks, Žalgiriui

L

Žalgiri nepažaidzia į NBA užsimano , užtenka du žaidžia pastoviai , bet komandos silpnos ,tai ką jis ten veiks
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS