„Ryto“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje palaužė „Neptūną“ | KaunoDiena.lt

„RYTO“ KREPŠININKAI KETVIRTAJAME KĖLINYJE PALAUŽĖ „NEPTŪNĄ“

• 2

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį vicečempionas Vilniaus „Rytas“ namuose 70:52 (15:14, 12:15, 11:11, 32:12) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.

Tris kėlinius aikštėje vyko nerezultatyvi kova. Po 30 min. žaidimo „Neptūnas“ pirmavo 40:38. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Rytas“ laimėjo atkarpą 14:2 ir įgijo 10 taškų persvarą (52:42). Vėliau Mindaugo Girdžiūno šeimininkai nutolo dar labiau - 60:44. Iniciatyvą „Rytas“ išlaikė iki mačo pabaigos.

Vilniaus komandai 16 taškų pelnė Eimantas Bendžius, 13 - Arciomas Parachovskis (14 atk. kam.), 12 - Mindaugas Girdžiūnas, 11 - Derekas Needhamas.

„Neptūno“ ekipoje 9 taškus surinko Gytis Masiulis, 8 - Paulius Dambrauskas.

„Rytas“ (21 pergalė/6 pralaimėjimai) turnyro lentelėje pakilo į antrąją vietą, o „Neptūnas“ (20/7) smuktelėjo į trečiąją.

Gairės: rytas, Neptūnas, LKL