Š. Jasikevičius: varžovams įteikėme pergalę | KaunoDiena.lt

Š. JASIKEVIČIUS: VARŽOVAMS ĮTEIKĖME PERGALĘ

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje patyrė trečiąją nesėkmę namuose iš tiek pat galimų. Šįkart Kaune lemiamu metu šeimininkavo Eurolygos čempionai Madrido „Real“ krepšininkai.

„Labai skausmingas pralaimėjimas, nes varžovams, aš galvoju, aišku dabar po rungtynių yra emocijos, bet galvoju, kad įteikėme pergalę. Sukurti žaidybinį planą nebuvo kažkas sunkaus, turėjome aibę pranašumų, aibę dalykų, kur galėjome juos nubausti. Kiekvieną sykį, kai tik išeidavome į priekį, sąžiningai turiu pasakyti, kad įsimylėdavome save ir nustojome kentėti.

Nustodavome kentėti ir pradėdavome žaisti „Real“ krepšinį, kuris yra laisvas, gražus, nuostabus, toks, kurio mes žaisti absoliučiai negalime. Jie triskart sugrįžo į rungtynes ir trečią kartą sugrįžo negrįžtamai. Reikia pripažinti, kad vienintelis skirtumas yra 2 ir 4 kėliniuose padarytos klaidos. Vėlgi, mes nesuradome komandoje vedlio, kuris nuramintų, viską sustatytų, pasiimtų į savo rankas. Įžaidėjų pirmasis darbas darbas yra kontroliuoti komandą, taip pat, kaip ir ir trenerio. Labai skauda, nes jautėsi, kad prieš Eurolygos čempionus turėjome labai daug pranašumų, daugumoje situacijų juos išnaudojome. Mūsų paskaičiavimais, mes Eurolygos čempionams padovanojome apie 30 taškų. Čia yra kosminis skaičius. Taip negali būti. Mes nebuvome pasiruošę nugalėti ir eiti giliau į save, atsiduoti 100 proc. Pavedę į viską pažiūrėjome pro pirštus ir buvome nubausti“, – po rungtynių kalbėjo Jasikevičius.

– Svarbiu momentu varžovai atkovojo kamuolius puolime.

– Vienas momentas yra gynybinis žaidybinis planas. Kitas, tai gynyba prieš Jarrollą, dėl ko žinojome, kad rizikuojame kitur. Dar vienas dalykas – personalinė atsakomybė, be to, tritaškiai atšoka labai toli. Bet pralaimėjome dėl kitų priežasčių. Skausminga, nes tokiame lygyje žaidžiame daug laiko. Nemanau, kad mes galime žaisti 40 minučių aukščiausiu lygiu. Mes žaidžiame 20-23 min. aukščiausiu lygiu. Pavedame 10 taškų ir nustojame būti „Žalgiriu“, mes atsiduriame padebesiuose. Tokią komandą, kaip „Real“, turėjome ten, kur ir norėjome turėti. Bet juos paleidome.

 

 

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

edukas

negi negali pakeisti kavliauski antra kelini per ji praloseme jau senas ipensija laikas ,nebent NKL.taip ir neismoko kabliu mesti .O pokrepsiu kaip kuolas nei pasokti nei pajudeti.daugiau duoti biruciui pasireiksti .O klaidos gynyboje .cia daugiau apie antra kelini .O taip nieko normaliai pries tokius grandus pasiseke su tritaskiais gale kelinio jau buvo prideje ikelnes is baimes

M

Ar ne naujas Jankauskas šio sezono ,reike trauktis po sezono

Saulius

Šarai pats sugriovei žaidimo ritma tai ir tai pripažink,gal prisimink koki sastata išleidai po pirmo puikaus kelinuko.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS