Skambus D. Gailiaus sugrįžimas: taiklia bauda išplėšė „Neptūno“ pergalę | KaunoDiena.lt

SKAMBUS D. GAILIAUS SUGRĮŽIMAS: TAIKLIA BAUDA IŠPLĖŠĖ „NEPTŪNO“ PERGALĘ

• 0

Deividas Gailius sugrįžo į Klaipėdą ir tai padarė su trenksmu. Jis tapo „Neptūno“ (9-17) lyderiu ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) namų rungtynėse baudos metimu 84:83 (22:23, 21:17, 24:22, 17:21) palaužė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (7-19).

Likus dviem su puse minutės įsivyravo lygybė, kai tritaškį smeigė Sedrickas Barefieldas (76:76), o galiausiai abi komandos keitėsi tolimais metimais ir D. Gailius, likus daugiau nei minutei, vedė į priekį savo ekipą – 81:79.

Kai atrodė, jog po Simo Galdiko baudų „Neptūnas“ yra šalia pergalės, įmetė baudą, o po jos – tritaškį, lygindamas rezultatą – 83:83. Galiausiai likus 3 sekundėms D. Gailius stojo mesti baudų, vieną pataikė ir ji tapo lemiama.

Jis per 27 minutes pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 3/9 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, 2 kamuolius perėmė, išprovokavo 4 pražangas, tiek pat sykių pažeidė taisykles ir surinko 9 naudingumo balus.

Pirmą tarpusavio mačą klaipėdiečiai buvo laimėję 76:70, o antrą pralaimėjo 76:79.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 17 (3/9 trit.), Evaldas Šaulys 14 (4/4 dvit.), Matas Jogėla 11 (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 9 (9 rez. perd.), Benas Griciūnas (4/7 dvit., 8 atk. kam., 5 kld.), Martynas Mažeika (5/7 baud.) po 8, Simas Galdikas 7 (5 atk. kam.).

„Nevėžis-Optibet“: Julius Jucikas 19 (5/12 dvit., 6/7 baud., 7 kld.), Arielis Hukporti 16 (6/8 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Sedrickas Barefieldas 11 (2/3 trit., 3 per. kam.), Jokūbas Gintvainis 9, Julius Kazakauskas 8 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 26 naud.), Rafaelis Luzas (7 rez. perd., 3 per. kam.), E.J. Montgomery po 7.