„Skycop“ krepšininkai iškovojo netikėtą pergalę Panevėžyje | KaunoDiena.lt

„SKYCOP“ KREPŠININKAI IŠKOVOJO NETIKĖTĄ PERGALĘ PANEVĖŽYJE

• 1

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį Prienų „Skycop“ klubas išvykoje kiek netikėtai 81:73 (14:17, 20:21, 18:19, 29:16) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.

Panevėžio komanda pirmavo tris kėlinius, bet per paskutines 10 min. iniciatyva priklausė svečiams. Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje „Skycop“ įgijo 7 taškų pranašumą (68:61), bet „Lietkabelis“ greitai rezultatą išlygino (69:69). Rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Skycop“ krepšininkai, kurie ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojams 14 taškų pelnė Darjušas Lavrinovičius, 13 - Michaelas Bruesewitzas, po 11 - Martynas Gecevičius bei Gintaras Leonavičius, 6 - Žygimantas Janavičius (10 rez. perd.).

Panevėžio komandoje 21 tašką surinko Jamaras Wilsonas, 12 - Žiga Dimecas, po 10 - Simas Jasaitis bei Donatas Tarolis.

Trečiąją iš eilės nesėkmę patyręs „Lietkabelis“ (10 pergalių/7 pralaimėjimai) čempionate užima ketvirtąją vietą, o „Skycop“ (6/11) ekipa yra aštunta.