Startavo artėjančio sezono „Žalgirio“ abonementų prekyba | KaunoDiena.lt

STARTAVO ARTĖJANČIO SEZONO „ŽALGIRIO“ ABONEMENTŲ PREKYBA

  • 2

Dar nenusileidus šio sezono uždangai, ištikimiausi Kauno „Žalgirio“ komandos gerbėjai gali dėliotis planus artėjantiems metams – į prekybą sugrįžta 6000 „Žalgirio“ sezono abonementų.

Gyvenimui grįžtant į įprastas vėžes ir išnykus pandemijos valdymo apribojimams, kaip ir buvo žadėta, 2022–2023 m. sezono abonementus pirmieji galės įsigyti 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojai. Daugiau nei 6000 abonementų turėtojų turės galimybę pratęsti sezono abonementus į savo pamėgtas vietas nuo 2022 m. gegužės 12 d. iki liepos 1 d. palankiausiomis kainomis.

2021–2022 m. sezone abonementai jų savininkams padėjo sutaupyti nuo 395 iki 1986 eurų. Investicija labiausiai pasiteisino parketinėse vietose ir „Audi“ klube (abonemento kainos ir vietos vertės skirtumas perkant atskirus bilietus – 2115 eurų). Auksinio sektoriaus vietų turėtojai vidutiniškai sutaupė 442 eurus. Artėjančiame sezone abonementus įsigiję aistruoliai taip pat galės ne tik užsitikrinti savo vietą, bet ir sutaupyti nuo 13 iki 61 proc. lyginant su tuo, jei pirktų bilietus į rungtynes atskirai.

Taigi, Eurolygoje ir „Betsafe-LKL“ rungtyniaujančios komandos namų rungtynėse garantuotą vietą visam sezonui galima užsitikrinti vos už 106 eurus – vidutiniškai po 3,92 eurus už rungtynes. Sirgalių patogumui abonementus galima įsigyti ir išsimokėtinai naudojantis „Mokilizingo“ paslaugomis „Žalgirio“ arenos kasoje.

Norintiems papildomų patogumų (atskiras įėjimas, atskira ir nemokama rūbinė, patogios „lounge“ zonos) siūloma rinktis vietas išskirtinėse arenos erdvėse: „Audi“ klube, „Ramirent Premium“ klube arba VIP parketinėse vietose.

Kaip ir 2021–2022 m. sezone, prekyboje pasirodys rinkinys – sezono abonementas + „Žalgiris Insider“ platformos MVP plano narystė. Perkant šį rinkinį, „Žalgiris Insider“ metinis planas atpinga beveik per pusę: vietoje 96 eurų metams – 50 eurų.

Sezono abonementai galios Kauno „Žalgirio“ komandos rungtynėms, vyksiančioms „Žalgirio“ arenoje Eurolygos reguliariajame sezone ir LKL reguliariajame sezone. Taip pat abonementų turėtojai galės nemokamai stebėti LKL atkrintamąsias rungtynes ir finalus bei  „Žalgirio“ jaunimo komandos NKL namų rungtynes.

Naujojo sezono abonementus galima įsigyti internetu bei „Žalgirio“ arenos kasoje, kuri dirbs pirmadieniais 14.30–19 val., ketvirtadieniais 10–19 val. ir penktadieniais 10–19 val.

Abonemento pratęsimai (išsaugant turėtas vietas „Žalgirio“ arenoje) vyks iki birželio 30 d. imtinai. Nepratęstas vietas liepos 4–10 d. išskirtinai galės įsigyti tik „Žalgirio“ Garbės klubo nariai bei 2021–2022 m. sezono abonementų turėtojai, kurie abonementų 2019–2020 m. sezone neturėjo. Neišpirktos vietos nuo liepos 12 d. bus paleidžiamos į viešą prekybą, kuri bus vykdoma iki rugsėjo pirmųjų savaičių.

Planuojama parduoti ne daugiau nei 6 000 abonementų. Abonementų kiekis yra ribojamas, nes norima užtikrinti, kad visi galėtų apsilankyti „Žalgirio“ rungtynėse sezono eigoje: žmonės iš kitų miestų, kurie neturi galimybės lankytis visose namų rungtynėse, miesto svečiai.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Mantas

O kodėl tik į kitą? Galėtu jau pardavinėti ir penkis sezonus į priekį..........

antanas

kol kas nelabai yra ką pirkti, kol toks žaidimas - reikia gerokai atnaujinti komandą - treneriai ir žaidėjai turi būti motyvuoti kovoti, o to dabar nėra. Gal dar pagerins žaidimą bent LKL...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS