Tel Avive – pratęsimo drama ir lemiamu metu sudrebėjusi S. Wilbekeno ranka | KaunoDiena.lt

TEL AVIVE – PRATĘSIMO DRAMA IR LEMIAMU METU SUDREBĖJUSI S. WILBEKENO RANKA

• 0

Ypač dramatiškai antradienį Eurolygos vakaras susiklostė Tel Avive, kur vietos „Maccabi“ (8-11) po pratęsimo 87:89 (18:13, 22:20, 15:19, 18:21, 18:21) kapituliavo prieš Pirėjo „Olympiakos“ (10-8) komandą.

Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir įpusėjus mačui pirmavo septyniais taškais, tačiau po pertraukos „Oly“ grįžo į kovą dėl pergalės ir mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Pirėjo ekipos lyderis Kostas Sloukas baudos metimais išplėšė pratęsimą, o papildomo laiko metu didvyriu tapo penkis iš eilės taškus pelnęs Giannoulis Larentzakis (86:81).

Keturiais taškais paeiliui atsakęs Othello Hunteris atgaivino intrigą, o po to, kai Scottie Wilbekinas išprovokavo varžovą mesdamas iš toli, „Maccabi“ gavo šansą ir išsigelbėti (85:88).

Visgi trečiasis baudos metimas tikslo nepasiekė ir šeimininkai kapituliavo.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 25, Elijah Bryantas 15, Ante Žižičius 12, Othello Hunteris 11 (10 atk. kam.).

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 21 (11 rez. perd.), Giannoulis Larentzakis 13, Georgios Printezis 12, Shaquille‘as McKissicas 10.