Vėl po krepšiais dominavęs D. Sabonis nepaliko šansų savo buvusiai komandai | KaunoDiena.lt

VĖL PO KREPŠIAIS DOMINAVĘS D. SABONIS NEPALIKO ŠANSŲ SAVO BUVUSIAI KOMANDAI

• 0

Pagrindiniu ir kone vieninteliu „Indiana Pacers“ (7-4) klubo centru išliekantis Domantas Sabonis tęsia savo sėkmingus pasirodymus. Šįsyk lietuvis baudė savo buvusį klubą, o „Pacers“ namuose 111:85 (31:25, 21:17, 34:20, 25:23) sutriuškino „Oklahoma City Thunder“ (4-7) krepšininkus.

D.Sabonis nugalėtojams per kiek daugiau nei 29 minutes pelnė 18 taškų (9/19 dvit.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, dusyk suklydo ir tris kartus prasižengė.

Jo +/ – rodiklis buvo vienas geriausių komandoje – D.Saboniui esant aikštėje, „Pacers“ varžovus pranoko net 27 taškais.

D.Sabonis per pastarąsias penkerias rungtynes žaidžia geriausią karjeros atkarpą kalbant apie atkovotus kamuolius – vidurio puolėjas iš Lietuvos jų sugriebia vidutiniškai po 16. Iš viso šiame sezone lietuvio atkovotų kamuolių vidurkis siekia 13,3.

Šią sėkmingą individualią atkarpą lietuvis žaidžia aikštėje vis nepasirodant po čiurnos traumos sveikstančiam Mylesui Turneriui. Be to, pastarąją savaitę negali žaisti ir trečias Indianos klubo centras, Goga Bitadzė.

„Pacers“ šiose rungtynėse lemiamą persvarą susikrovė iš karto po ilgosios pertraukos. Sužaidus du kėlinius, Indianapolio ekipa pirmavo 52:42, tačiau trečiajame šovė į priekį ir jų persvara pasiekė net 26 taškus (84:58).

Trimis pralaimėjimais sezoną pradėjusiems „Pacers“ tai tapo jau 7-ąja pergale per paskutines aštuonerias rungtynes. Su tokiu laimėjimų kraičiu D.Sabonio atstovaujama komanda žengia 6-oje Rytų konferencijos vietoje, o nuo lyderės „Boston Celtics“ atsilieka vos viena pergale.

„Pacers“: T.J. Warrenas 23 (9/12 dvit.), Malcolmas Brogdonas 20, Domantas Sabonis 18 (16 atk. kam.), Aaronas Holiday 17.

„Thunder“: Danilo Gallinari 14, Deonte Burtonas 13, Shai Gilgeous-Alexanderis 11, Stevenas Adamsas 10.