„Virtus“ savininkas: buvau įsitikinęs, jog kitą sezoną žaisime Eurolygoje | KaunoDiena.lt

„VIRTUS“ SAVININKAS: BUVAU ĮSITIKINĘS, JOG KITĄ SEZONĄ ŽAISIME EUROLYGOJE

  • 0

Ambicingoji Bolonijos „Virtus“ puoselėjo viltį 2020-2021 m. sezone praverti Eurolygos duris, tačiau lygai nutraukus pastarąjį sezoną nekeičiant kitų metų klubų rikiuotės, Italijos ekipos svajonė keliasi į ateitį.

Klubo savininkas Massimo Zanetti Italijos dienraščiui „La Gazzetta Dello Sport“ išreiškė nuogąstavimą dėl susidariusios situacijos, tačiau tikino neprarandantis tikėjimo žengti į Senojo žemyno elitą.

„Virtus“ nusipelno būti tarp geriausių Europos komandų, – teigė M. Zanetti. – Apie tai kalbame jau ilgą laiką ir buvau įsitikinęs, kad galėjome pelnyti teisę rungtyniauti svarbiausiame Europos turnyre. Bet vis dar tikiu ir turiu viltį.“

Renesansą išgyvenanti Bolonijos ekipa pernai nuskynė FIBA Čempionų lygos titulą, o šiemet Europos taurėje pateko tarp aštuonių stipriausių. Šis pasiekimas, Eurolygos vadovų sprendimu, užtikrino Italijos komandai vietą antrame pagal pajėgumą Europos turnyre.

Italijos pirmenybėse 2018-2019 m. sezone užėmusi tik vienuoliktąją vietą „Virtus“ šiemet įsitaisė pirmoje pozicijoje, bet kelią svajonei šturmuoti šalies čempiono titulą užkirto COVID-19 pandemija.

Dėl jos italai nutraukė čempionatą neskelbdami prizininkų.

„Titulai yra laimimi aikštelėje, – pabrėžė „Virtus“ savininkas. – Tačiau viduje jaučiau, kad būtume patriukšmavę ir atkrintamosiose varžybose. Nesupratau kai kurių profesionalų mėginimo juokauti, kad mes vienu tašku Italijos taurės turnyre pralaimėjome Venecijos „Umana Reyer“, kai lygos rungtynėse juos įveikėme tiek Bolonijoje, tiek Venecijoje.

Tačiau pasikartosiu, jog titulai yra įteikiami pasibaigus turnyrui. Kaip ir dviračių sporte, po paskutinio kilometro.“

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS