„Wolves“ neprilygo Europos taurės favoritams iš Paryžiaus | KaunoDiena.lt

„WOLVES“ NEPRILYGO EUROPOS TAURĖS FAVORITAMS IŠ PARYŽIAUS

• 5

Paryžiaus „Paris Basketball“, vienos iš Europos taurės („BKT EuroCup“) favoričių, iššūkis Vilniaus „Wolves“ komandai buvo per didelis ir antroje šių klubų akistatoje šį sezoną. Savo žiūrovų akivaizdoje Lietuvos sostinės komanda buvo priversta pripažinti svečių pranašumą – 79:110 (13:24, 22:34, 23:23, 21:29).

Pergalingai antrąjį ratą pradėjusiems A grupės lyderiams tai buvo devintoji pergalė iš dešimties galimų. „Wolves“ įsirašė penktąją nesėkmę per devynerias rungtynes.

Nors taškų sąskaitą pirmieji atsidarė svečiai, „Wolves“ atsakė tolimu Regimanto Minioto metimu ir išsiveržė į priekį. Sužaidus 6 minutes Adas Juškevičius pataikė tritaškį, o vilniečiai pirmavo 11:5.  Kėliniui artėjant, iš toli ėmė pataikyti ir „Paris Basketball“ krepšininkai, kurie spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą – 13:24.

Antrojo ketvirčio pradžioje Kęstučiui Kemzūrai teko prašyti minutės pertraukėlės, nes jo vadovaujama komanda ir toliau buksavo – 15:33. Tuo malonumai „Wolves“ nesibaigė, po Christiano Mekowulu nesportinės pražangos Paryžiaus ekipos pranašumas perkopė 20 taškų ribą – 19:44.

Arenoje susirinkusių žiūrovų plojimų susilaukė trenerio sprendimas į aikštelę išleisti komandos naujoką Garrisoną Brooksą. Aukštaūgis iškart atkovojo kamuolį puolime, išprovokavo varžovų pražangą ir atsidarė savo taškų „Wolves“ komandoje sąskaitą baudų metimais. Ilsėtis ekipos išėjo „Paris Basketball“ pirmaujant 58:35.

Susikrauta svečių persvara laikėsi ir trečiajame kėlinyje. Sužaidus 4 minutes Tre‘Shawnas Thurmanas pataikė tris baudų metimus, o „Wolves“ taškų deficitas sumažėjo iki 18 taškų (46:64). Tačiau „Paris Basketball“ surengė dar vieną nedidelį spurtą,  atstatė turėtą pranašumą ir prieš paskutinį ketvirtį pirmavo 81:58.

Sužaidus 4 jo minutes, T. Thurmanas pasipiktino teisėjų sprendimu neskirti pražangos jo varžovui po prasiveržimo, ir užsidirbęs 2 technines pražangas, buvo pašalintas iš aikštės. Iki finalinės sirenos „Wolves“ puolimą palaikė tik A. Juškevičius ir vėl aikštelėje pasirodęs G. Brooksas. Tuo tarpu rungtynių pabaigoje „Paris Basketball“ dar vienu spurtu įtvirtino ir taip solidžią savo pergalę.

Šios rungtynėse Vilkų gretose dar nerungtyniavo traumuoti Rasheedas Sulaimonas ir Jeffery Tayloras.

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Adas Juškevičius 15, Regimantas Miniotas 10, Tre‘Shawnas Thurmanas ir Džordže Gagičius po 9, Christianas Mekowulu, Arnas Beručka ir Vaidas Kariniauskas po 8, Garrisonas Brooksas 6, Kristupas Žemaitis 4, Eigirdas Žukauskas 2. Vitalijus Kozys nepasižymėjo.

„Paris Basketball“ komandai TJ Shortsas (11 rez. perd.) ir Nadiras Hifi (6/9 trit.) pelnė po 24 taškus.

Kitas Europos taurės rungtynes „Wolves“ žais gruodžio 12d. Vilniuje su Tel Avino „Hapoel“.