„Žalgirio“ dublerių vairą perima M. Šernius | KaunoDiena.lt

„ŽALGIRIO“ DUBLERIŲ VAIRĄ PERIMA M. ŠERNIUS

Kauno „Žalgirio-2“ krepšinio komandoje dar kartą įvyko pokyčiai vyriausiojo trenerio poste. Nuo spalio pabaigos komandai vadovavusį Vytautą Pliaugą keičia Lietuvos moterų rinktinės strategas Mantas Šernius.

V. Pliauga spalio 31 dieną buvo paskirtas laikinuoju vyriausiuoju treneriu, o tuomet jis pakeitė nuo sezono pradžios komandai vadovavusį Tomą Keršį. V. Pliauga su komanda iškovojo tris pergales ir patyrė penkias nesėkmes. Šis specialistas grįš prie jau anksčiau turėtų komandos trenerio asistento pareigų.

Vyriausiojo trenerio pareigas perėmęs M. Šernius paskutinį kartą vyrų klubui vadovavo 2016 metais, kuomet baigė darbus Pasvalio „Pieno žvaigždėse“. Šią Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ekipą jis treniravo 2014-2016 metais.

M. Šernius nuo 2016 metų yra vyriausiasis Lietuvos moterų rinktinės treneris.

„Žalgiris-2“ šį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo septynias pergales ir patyrė aštuonias nesėkmes. Su tokiu rezultatu ekipa turnyro lentelėje dalijasi 7-8 vietas.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Vanga

Eina kalbos, kad jo specializacija aukštojoje mokykloje buvo futbolas. Taigi futbolininkai pirmyn nustekent ir krepšinį!. Bet kas tas jo proteguotojas vis vadovauti nuo Pasvalio iki Žalgirio ?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS