Žūtbūtiniame mūšyje Šaro kariauną į Ispanijos lygos finalą išvedė Pau Gasolis | KaunoDiena.lt

ŽŪTBŪTINIAME MŪŠYJE ŠARO KARIAUNĄ Į ISPANIJOS LYGOS FINALĄ IŠVEDĖ PAU GASOLIS

• 0

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ vėlyvą penktadienio vakarą namuose 89:72 (23:21, 23:18, 22:11, 21:22) sudorojo Tenerifės „Iberostar“ ir pusfinalio seriją laimėjusi rezultatu 2:1 žengė į didįjį ACB pirmenybių finalą.

Katalonų persvara lemiamose pusfinalio serijos rungtynėse augti pradėjo antrajame kėlinyje, kurio viduryje pirmą kartą ekipas skyrė dviženklis skirtumas (41:31).

Po pertraukos svečiams iš Tenerifės pavyko deficitą sumažinti iki šešių taškų (42:48), tačiau tai ir buvo paskutinis jų pasispardymas šiose rungtynėse. „Barca“ tuomet spurtavo 20:8, susikrovė solidų 18 taškų pranašumą ir ketvirtajame kėlinyje mintimis jau galėjo nusikelti į didįjį finalą, kuriame jų lauks amžinasis varžovas Madrido „Real“.

Priminsime, kad Pablo Laso auklėtiniai pusfinalio serijoje taip pat turėjo paplušėti – 2:1 palaužė „Valencia“ krepšininkus.

ACB pirmenybių finalo serija prasidės sekmadienį rungtynėmis Madride.

Pergalingose rungtynėse Šaro kariauną į priekį vedė ne kas kitas, o nepailstantis Pau Gasolis. 40-metis aukštaūgis ant parketo praleido tik kiek daugiau nei 13 minučių, tačiau tapo rezultatyviausiu ir naudingiausiu savo ekipos žaidėju.

P.Gasolis pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko net 24 naudingumo balus.

Svečių nuo pralaimėjo neišgelbėjo ir net šešis tritaškius įskraidinęs Aaronas Doornekampas (19 tšk., 22 naud. bal.).

„Barcelona“: Pau Gasolis 15, Brandonas Daviesas (21 naud. bal.) ir Cory Higginsas po 14, Nickas Calathesas 13.

Tenerifės „Iberostar“: Aaronas Doornekampas 19 (6/9 trit., 22 naud. bal.), Marcelinho Huertas 13 (9 rez. perd.).