Krepšinio garsenybių palaikomi žalgiriečiai patiesė „Šilutę“ | KaunoDiena.lt

KREPŠINIO GARSENYBIŲ PALAIKOMI ŽALGIRIEČIAI PATIESĖ "ŠILUTĘ"

Arvydo Sabonio bei kitų žinomų krepšinio pasaulio atstovų palaikomi Kauno "Žalgirio" dubleriai nepaliko šansų svečiams iš Pamario. „7bet-NKL“ čempionato ketvirtfinalio pirmajame mače kauniečiai savo aikštėje 94:69 pasiuntė į nokdauną „Šilutės“ krepšininkus.

Pirmąsias ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynes "Žalgirio" treniruočių centre stebėjo gausios sirgalių pajėgos. Tarp jų buvo ir legendinis krepšininkas Arvydas Sabonis, buvęs Lietuvos rinktinės treneris Ramūnas Butautas, dabartinis žalgirietis Lukas Lekavičius su šeima. Pastarasis krepšininkas neabejotinai sirgo ir už "Šilutei" atstovaujantį savo brolį Liną.

Pernelyg didelio palaikymo jauniesiems "Žalgirio" dubleriams neprireikė. Vytauto Pliaugos auklėtiniai nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatvą, o po antrojo kėlinio, kurį laimėjo 26:17, jau buvo susikrovę solidžią 15 taškų persvarą (49:34). Antroji mačo pusė tapo formalumu. Šeimininkai ne tik išlaikė atotrūkį, bet ir jį padidino bei triumfavo 94:69.

Nesulaikomai žaidęs gynėjas Liutauras Lelevičius per 29 minutes pelnė 31 tašką (4/5 dvit., 5/7 trit., 8/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 36 naudingumo balus. Su pagrindine "Žalgirio" komanda šį sezoną besitreniruojantis bei LKL čempionato rungtynių jau ragavęs talentas buvo vos per tašką nuo karjeros rezultatyvumo rekordo. Rezultatyviausias karjeros rungtynes žalgirietis sužaidė praėjusių metų spalio 13-ąją, kuomet Kauno r. „Atletui“ atseikėjo 32 taškus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Povilas Gaidys, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 15 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/6 trit., 2/3 baud.), 8 atkovoti kamuoliai bei 10 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 31 (4/5 dvit., 5/7 trit., 8/8 baud., 4 rez. perd., 36 naud.), Dovydas Butka (8 atk. kam., 3 per. kam.) ir Motiejus Krivas (4/8 dvit., 7 atk. kam., 4 blok.) po 10, Dominykas Grenda 8.

„Šilutė“: Povilas Gaidys 15 (5/9 dvit., 1/6 trit., 8 atk. kam.), Jalenas Warrenas 11 (3/7 dvit.), Deividas Anužis (2/3 trit., 4 rez. perd.) ir Edgaras Preibys (8/10 baud.) po 10, Linas Lekavičius 9.

Atsakomasis mačas balandžio 2-ąją įvyks Šilutėje.