Žygis tęsiasi: dramą išgyvenusios Lietuvos krepšininkės – pasaulio čempionato pusfinalyje | KaunoDiena.lt

ŽYGIS TĘSIASI: DRAMĄ IŠGYVENUSIOS LIETUVOS KREPŠININKĖS – PASAULIO ČEMPIONATO PUSFINALYJE

• 0

Lietuvos moterų trijulių rinktinė dramatiškai žengė į pasaulio čempionato pusfinalį.

Dainiaus Novicko auklėtinės ketvirtfinalyje 19:16 palaužė lenkes.

Pusfinalyje lietuvės susitiks su Kanados komanda, kuri ketvirtfinalyje 14:10 įveikė JAV.

Likus pusantros minutės mūsiškės turėjo 2 taškų pranašumą (15:13), tačiau lenkės pataikė iš toli ir išlygino rezultatą (15:15).

Likus pusei minutės Gabrielė Šulskė po gražios verpstės išvedė lietuves į priekį (16:15), lenkės sužingsniavo, tašką pridėjo Monika Grigalauskytė (17:15), tačiau tuo pačiu atsakė varžovės ir likus 10 sekundžių mūsiškės turėjo trapų 1 taško pranašumą (17:16).

Lietuvės galėjo taktiškai laikyti kamuolį ir deginti laiką, tačiau likus 9 sekundėms Šulskė pasirinko atakuoti iš toli. Laimei, kamuolys įkrito į krepšį ir Novicko auklėtinės triumfavo.

Grigalauskytė nugalėtojoms pelnė 7 taškus, Šulskė pridėjo 6, Martyna Petrėnaitė – 4, Kamilė Nacickaitė – 2.

Pusfinaliai ir kovos dėl medalių vyks sekmadienį.