Kokiems vyrams moterys teikia pirmenybę? | KaunoDiena.lt

KOKIEMS VYRAMS MOTERYS TEIKIA PIRMENYBĘ?

  • 0

Mokslininkai mėgsta patyrinėti žmonių santykius ir normas, pagal kurias mes renkamės partnerius. Vyrai yra gana paprasti ir atviri apie tai, kaip jie renkasi moteris. Tuo tarpu moterų skonis vyrams mokslininkus glumina. Pateikiame keletą įdomiausių mokslininkų iškeltų hipotezių apie tai, kokius vyrus moterys mėgsta labiausiai.

Vyras turi turėti gerą automobilį. Neskubėkite suprasti šio sakinio tiesiogiai. Mokslininkai nustatė, kad vyrai moteris dažniausiai pastebi pagal išvaizdą. Tai yra, vyrai yra labiau linkę atkreipti dėmesį į gražesnę merginą, o vėliau jau gali susipažinti ir su jos charakteriu bei kitais bruožais. Tuo tarpu moterys vyrus dažniau pastebi pagal akivaizdžius charakterio bruožus arba socialinį statusą. Čia, kaip teigia vienas Austrijoje atliktas tyrimas, ir padeda vyro vairuojamas automobilis.

Vienoms moterims jis parodo vyro statusą visuomenėje, kitoms padeda sužinoti apie kai kuriuos jo charakterio bruožus.

Koks turėtų būti idealus vyro kūnas? Tikslaus atsakymo mokslininkai nežino. Visgi, buvo atlikti tyrimai, kurie parodė, kad šiuolaikinės merginos dažniausiai mėgsta sportiško sudėjimo vyrus. Štai vienas tyrimas, atliktas JAV, parodė, kad 17–20 metų merginos nori, kad vyras sportuotų bent 8 valandas per savaitę, būtų bent 1,82 m ūgio ir svertų apie 84 kg. Taigi, būtų gana raumeningas ir aukštas. Tuo tarpu ankstesnės kartos moterys perdėtai raumeningų vyrų nenori. Moterims patinka vyrai su žemu, sodriu balsu.

Beje, 2012-aisiais buvo atliktas tarptautinis tyrimas, kuriame dalyvavo Slovakijos, Suomijos ir Turkijos mokslininkai. Jis parodė, kad moterims nepatinka plaukuoti vyrai. Dar daugiau – nemažai tyrime dalyvavusių moterų teigė, kad joms liestis prie plaukuotos vyro krūtinės yra šlykštu. Kita vertus, tas pats tyrimas atskleidė, kad moterims labiau patinka barzdoti, o ne švariai nusiskutę vyrai. Tiesa, barzda turi būti prižiūrėta ir ne per ilga.

Koks turėtų būti idealus vyro charakteris? Trumpai tariant – tik ne perdėtai švelnus. Vyrams patinka švelnios, geros, rūpestingos moterys. Tuo tarpu moterims, kaip parodė JAV ir Izraelyje atliktas tyrimas, perdėtai geri vyrai nepatinka. Kodėl? Jos paprasčiausiai tuo netiki. Perdėtas dėmesys, pabrėžtinas gerumas joms atrodo įtartinai, primena vyro desperaciją, todėl jos tokių vyrų po pirmojo pasimatymo dažniausiai vengia. Kita vertus, labai pasisekė tiems, kurie turi puikų humoro jausmą – gebėjimas juokauti moterims yra vienas iš seksualiausių vyro bruožų.

Taigi, kaip atrodytų idealus vyras? Jis būtų aukštas, atletiškas, prižiūrintis savo išvaizdą – nuolat sportuojantis ir auginantis barzdą. Vyras taip pat turėtų būti santūrus bendravimo pradžioje bei mokėti juokauti. Labai gerai, jei jo žemas balsas bei jis turi konkretų tikslą, kurio siekia. Ir, žinoma, kai kurias merginas suvilioti padėti gali ir geras automobilis, tačiau, jei žmogus neturi įdomių charakterio bruožų, nepadės ir „Ferrari“.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS