Lietuvių reikalavimai antrajai pusei – nuo geros uošvės iki aistros kebabams | KaunoDiena.lt

LIETUVIŲ REIKALAVIMAI ANTRAJAI PUSEI – NUO GEROS UOŠVĖS IKI AISTROS KEBABAMS

  • 0

Rinkdamiesi gyvenimo partnerį lietuviai tikisi dviejų savybių: ištikimybės ir gerų bendravimo įgūdžių. Pažinčių svetainės flirtas.lt atlikta apklausa atskleidė, kad šių savybių reikalauja 60 proc. vyrų ir 70 proc. moterų. 

Tyrime taip pat paaiškėjo, kad tautiečiai turi ir unikalių – net keistų – reikalavimų antroms pusėms.

„Tiek vyrų, tiek moterų dėmesį traukia grožis, pinigai ir panašūs blizgučiai. Tačiau apklausos dalyviai nurodė, kad tai nereikšmingos, trumpalaikės savybės. Vieną dieną jų gali būti apstu, kitą – nieko nelikti. Todėl rinkdamiesi antrąją pusę jie atsigręžia į tradicines antros pusės vertybes, kurios neišgaruos išaušus naujai dienai“, – sako svetainės ekspertas Marius Petrauskas.

Trečias svarbiausias bruožas renkantis antrąją pusę – gebėjimas pajuokauti. Jį nurodė kas dvyliktas tyrimo dalyvis. Kitas savybes respondentai nurodė žymiai rečiau.

Rinkdamosi vyrą moterys pageidautų, kad jis būtų tvarkingas ir materialiai stabilus. Vyrai iš damų dažniau tikisi sulaukti švelnumo.

„Iš savo antrosios pusės dažniausiai tikimės, kad ji bus ne tik panaši į mus, bet ir papildys. Todėl vyrui svarbiau moters švelnumas, jautrumas – tie bruožai, kurie vyrams nėra būdingi. Moterys nori, kad vyras tvirtai stovėtų ant žemės, suteiktų saugumo jausmą“, – sako M. Petrauskas.

Tyrimo metu respondentai pasidalino ir itin neįprastais reikalavimais antroms pusėms. Ekspertas atrinko įdomiausių savybių, kuriomis turi pasižymėti potencialus gyvenimo partneris, penkioliktuką.

1. Aistra kebabams.

2. Sutampančios politinės pažiūros.

3. Gera uošvienė.

4. Vyras turi turėti dideles pėdas.

5. Labai seksualu mažos ausytės.

6. Privalo leisti intymiai bendrauti su kitais vyrais.

7. Mergina turi būti lygiai 178 cm ūgio ir svertų lygiai 70 kg.

8. Privalo turėti dailius kojų nagus ir pirštus.

9. Negalima kasdien dėvėti treningų.

10. Privalo turėti skirtingų spalvų akis.

11. Vyras negali turėti namo, nes skirs per mažai dėmesio.

12. Privalo groti bent vienu instrumentu.

13. Antroji pusė ir vasarą turi dėvėti striukę.

14. Konkretus vardas (pavyzdžiui, Saulius).

15. Privalo vairuoti BMW.

„Reikalavimų antrosioms pusėms sąrašą kiekvienas iš mūsų sudaro remdamasis savo unikaliais išgyvenimais. Tačiau yra ir sunkiai paaiškinamų reikalavimų. Ypač tų, kurie yra susiję su partnerio išvaizda. Kiek man teko susidurti, kuo konkretesni reikalavimai išoriniam grožiui, tuo didesnė tikimybė, kad antra pusė nė vieno iš jų neatitiks. Meilė nepaklūsta jokiems kriterijams ir bet kada gali mus nustebinti“, – sako M. Petrauskas.

Apklausą šių metų spalio mėnesį atliktame tyrime dalyvavo 1013 antrosios pusės ieškančių vyrų ir moterų nuo 18 iki 65 metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS