Lietuvoje – keturioliktasis mirties nuo koronaviruso atvejis | KaunoDiena.lt

LIETUVOJE – KETURIOLIKTASIS MIRTIES NUO KORONAVIRUSO ATVEJIS

  • 26

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje pirmadienį mirė koronavirusu infekuotas žmogus. Tai – keturioliktasis mirties atvejis šalyje, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Asmuo priklausė rizikos grupei.

Savaitgalį Lietuvoje mirė keturi koronaviruso sukelta liga COVID-19 sirgę asmenys.

Siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą, Lietuvoje paskelbtas karantinas. Jo metu žmonės raginami maksimaliai vengti susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai.

Gairės: koronavirusas, Koronavirusas Lietuvoje, mirtis, mirtis nuo koronaviruso, COVID-19 karantinas, COVID-19 saviizoliacija
Rašyti komentarą
Komentarai (26)

VACYS

pamenat ta straipsni, kur vienas pacientas rase, kad per visa sirgimo laika, tik viena karta mate sesele, kuri paeme kraujo analiza ir paklause kaip jautiesi. Daktaro nemate nei karto. Kazkaip idomiai cia "persidirba" tie daktarai....!!!

Medikas

Teisybės dėlei turiu pasakyti, kad tuo metu tik vienintelis Infekcinių ligų ir AIDS centras (vadovas – taip A.Verygos nemėgiamas prof. S.Čaplinskas) pateikė informaciją, kad medicininės kaukės apsaugo nuo koronaviruso, bet, matyt, bendrame neigimo fone šis balsas tyruose nebuvo išgirstas. Tai kodėl ponas Veryga mums pastoviai melavo, buvo įkyriai skleidžiama ne tik neteisinga informacija, bet ir ribojamas testų koronavirusui nustatyti atlikimas, blokuojama vietinė miestų merų iniciatyva paspartinti COVID-19 diagnostikos tempus. Kodėl buvo atsisakyta dalyvauti apsaugos priemonių pirkimuose bendroje paraiškoje su kitomis Europos valstybėmis, o dabar brangiai perkame broką iš Kinijos ir aiškiname, kad respiratorius su defektais neišmesime, o naudosime kaip kaukes. Gal laikas pradėti žaisti atviromis kortomis ir tiesiog atsiprašyti, paaiškinant, kad Sveikatos apsaugos ministerija paprasčiausiai nebuvo tinkamai pasiruošusi koronaviruso iššūkiams ir pastoviai darė klaidą po klaidos.

Pastebeta

Labai daug yra privise ziniuoniu, aiskeriagiu, nurasytu ekonomustu kartu paemus su profesoriais jau suvaikejusiais. Bet blogiausia tai, kad sitie visi zyniuoniai tik kelia samysi, nerima ir pykti tarp zmoniu. Galetu ir viesai nespelioti kas bus, o jeigu, numatoma krize ir panasus skiedalai. Sau pasilaikykit tas mintis o ne skelbkit.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS