Lietuvoje nauji COVID-19 atvejai fiksuojami gydymo įstaigose, virusas plinta įmonėse, šeimose | KaunoDiena.lt

LIETUVOJE NAUJI COVID-19 ATVEJAI FIKSUOJAMI GYDYMO ĮSTAIGOSE, VIRUSAS PLINTA ĮMONĖSE, ŠEIMOSE

  • 5

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1239 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. 380 iš jų registruoti Vilniaus, 246 Kauno, 169 Klaipėdos, 162 Šiaulių, 73 Panevėžio, 67 Alytaus, 59 Marijampolės, 51 Utenos, 11 Tauragės ir 5 Telšių. 16 atvejų kol kas dar nėra priskirti jokiam šalies regionui dėl informacijos trūkumo. Kuriems regionams priskirti šiuos atvejus, paaiškės po epidemiologinio tyrimo.

Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, šiuo metu registruota 52, skelbiama NVSC pranešime.

Atvejai, fiksuoti protrūkiuose

7 atvejai praėjusią parą patvirtinti su LSMU Kauno klinikomis siejamame protrūkyje. Du atvejai patvirtinti protrūkyje, siejamame su LSMU Kauno ligonine.

Taip pat po 2 atvejus patvirtinta protrūkiuose, siejamuose su Vilniaus universiteto ligonine Santaros klinikomis ir Respublikine Vilniaus universitetine ligonine.

Per praėjusią parą patvirtinti 2 atvejai, kurie siejami su Vilkaviškio pirminio sveikatos priežiūros centro protrūkiu. Iš viso šiame protrūkyje jau užregistruota 13 atvejų.

3 atvejai užfiksuoti Vilkaviškyje įsikūrusioje siuvimo įmonėje. Su šiuo protrūkiu jau siejama viso 53 atvejai, iš kurių 3 yra antriniai.

Taip pat 3 atvejai praėjusią parą buvo patvirtinti Klaipėdos apskrityje įsikūrusioje statybos darbus atliekančioje įmonėje. Su šiuo protrūkiu siejami 4 atvejai.

Du atvejai praėjusią parą patvirtinti Marijampolėje įsikūrusioje pieno produktus gaminančioje įmonėje. Su šiuo protrūkiu jau siejama iš viso 13 atvejų.

Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje, šiuo metu turimais duomenimis, registruota 33. 

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Nesakysiu

Kas autobusu parke yra židinys jau kiek ten serga o vis dirba

tu blusa

Tupėk ramiai šiltoj vietoj...

blusa

Nu jūs su tuo gripu bl...raminantis Covidas siaučia o jums gripas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS