PSO: Jungtinėje Karalystėje tarp vaikų plinta nežinomos kilmės hepatitas | KaunoDiena.lt

PSO: JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE TARP VAIKŲ PLINTA NEŽINOMOS KILMĖS HEPATITAS

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) penktadienį pranešė Jungtinėje Karalystėje stebinti plintant nežinomos kilmės hepatitą, kuriuo užsikrėtė dešimtys vaikų, o kai kuriems jų prireikė persodinti kepenis.

Britanija balandžio 5-ąją iš pradžių informavo PSO apie 10 ūmaus hepatito atvejų Škotijoje, o dar po trijų dienų pranešė, kad visoje šalyje jų iš viso nustatyta 74, nurodė Jungtinių Tautų medicinos agentūra.

PSO prognozuoja, kad artimiausiomis dienomis bus gauta informacijos apie daugiau atvejų.

Kai kuriais atvejais hepatitas buvo toks ūmus, kad pacientus buvo būtina perkelti į specializuotas vaikų kepenų terapijos klinikas, o šešiems vaikams teko persodinti kepenis, sakoma agentūros pranešime.

Airija pranešė apie „mažiau kaip penkis patvirtintus ar įtariamus“ šios ligos atvejus, dar apie tris patvirtintus atvejus pranešė Ispanija.

Kol kas neužfiksuota nė vieno su šia liga susijusio mirties atvejo.

Dauguma infekcijos paveiktų vaikų – mažesni kaip 10 metų vaikai. Ligos simptomai – geltą, viduriavimas, vėmimas ir pilvo skausmas.

Nė vienos žinomos hepatito viruso atmainos, nuo A iki E, iš susirgusių vaikų organizmo neišskirta, todėl britų sveikatos apsaugos tarnybos aiškinasi, galbūt ši liga yra susijusi su kitais dažnais virusais arba kitomis galimomis priežastimis, įskaitant COVID-19, įvairias infekcijas ir aplinkos veiksnius.

PSO nurodė, kad „keliais atvejais“ buvo nustatyta pandeminio koronaviruso ir/arba kitų dažnų virusų infekcija, bet jų ryšys su kepenų uždegimo išsivystymu „dar neaiškus“.

Ekspertai atmeta bet kokį ryšį su vakcinomis nuo COVID-19: nė vienam iš Britanijoje susirgusių vaikų šių preparatų nebuvo sušvirkšta.

JK Sveikatos apsaugos agentūros Klinikinių ir atsirandančių infekcijų skyriaus direktorė Meera Chand (Mira Čand) sakė, kad „įprastos higienos priemonės“, pavyzdžiui, rankų plovimas, „padeda sumažinti daugelio mūsų tiriamų infekcijų plitimą“.

Ji taip pat paragino tėvus ir globėjus būti budriems ir pastebėjus hepatito požymių „susisiekti su sveikatos apsaugos profesionalu, jeigu jiems kyla susirūpinimas“.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Zita

Visai rimtai,.Nes pati vaikas buvau ir nepamirškime kiek žmonija išgyvendavo metu.Vieni sveiki susirenka per laika daug ligu.Kiti nesveiki gyvena dar daugiau .Mes esame laiko ir savo genetikos gyventojai....Tai imunitetas kuris pasitvirtines mokslu .Geras gydytojas yra tas kuris baigia mokslus ir turi pašaukima .Kaip ir stomotologas pasakytu ir mokslo nebaiges.danti israuti erke isimti .ir viskas turi pasekmes .Mes susergame nuo galvos neuronu ir imuniteto .Jeigu žmogus linkes gyditis tai ka sako : mokslas tai štai viskas kaip ant delno mes tampame vakcinacijos aukomis ...kuri dar labiau sukelia visai sveikam žmogui baisias kepenu infekcijas .is kur gydytojai suzino kokia liga sergi per kraujo tyrimus ....Taip arba gydo arba nugydo .Dabar tiesiog mažina populiacija .Stresas sukelia infekcijas bet ka .mes be kirminu negyventume .Bet mirštame todel kad pragyvenimas isgyventi jau tampa neimanomas .Tai tiek .

Zita

Vaikų hepatitas ...Tai Liga kuria sukurė ...medikas baiges medicinos Mokslo studijas.Tai Botkinas Jo atrastos simptomatikos apie kepenys ....Štai ka pamenu ir gerai žinau....Kepenys pas žmogų .Tai pagrindinis valomasis organas kuris valo krauja ir daro gerus darbus tai antroji širdis su kuria reikia skaitytis.Saikingai gyventi nepersivalgyti nepiktnaudžiauti alhogoliu.Viskas galima su saiku .Uždegimai kepenyse per savo laiką sudaro komplikacijas .Kuom valomos kepenys jos turi viska ir visus elementus pačios .juose yra gyvibingu bakteriju.be ju niekaip .Nes maistas kaip ir vaistas turi toksinu .kurie užteršia prr laika tam tiktose kepenu vietose .Na jeigu hepatologai taikytu naturalesnes kilmes vaistus nuo kuriu galima issigyditi .nemanau kad ,visiems atitinka pagal zmogaus genetikos pavelda ir kepenys turi savybe išsivalyti pačios net ataugti ,nuo kepenu vaistu nera .O užsikreciama per maista rankas na per silpna imuniteta .ir nuo ligos stadijos .Laiko .

Jūs čia rimtai?

Ne tik vaikams,bet ir suaugusiems šitai pasireiškia.Ypač dažnas atvejis,po netinkamai "išrinktų" vaistų arba vakcinų.Žinoma farmos atstovai visada,tai neigia ir kaltina pačius žmones, kažką pasibaigus arba apsinuodijus.Todėl prieš vaistų ar vakcinų naudojimą,jei leidžia galimybės, pirma reikia pasidaryti vidaus organų echoskopiją,kad įsitikinti jog organai sveiki.Jei po vaistų ar vakcinų jie taps pažeisti,prieš tai atliktas tyrimas bus to įrodymas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS