PSO: koronaviruso omikron atmaina jau aptikta 38-iose šalyse | KaunoDiena.lt

PSO: KORONAVIRUSO OMIKRON ATMAINA JAU APTIKTA 38-IOSE ŠALYSE

  • 4

Koronaviruso omikron atmaina iki šiol aptikta 38-iose šalyse. Tai penktadienį Ženevoje pranešė Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ekspertė Maria Van Kerkhove.

„Mes gavome atitinkamų pranešimų iš 38 šalių“, – pareiškė ji, pridurdama, kad omenyje turimos valstybės „visuose šešiuose PSO regionuose“.

Anot ekspertės, duomenys iš Pietų Afrikos rodo, kad užsikrėtusiųjų skaičius ten didėja. „Daroma prielaida, kad omikron atmaina yra labiau užkrečiama, – pažymėjo M. Van Kerkhove. – Bet mes turime suprasti, ar ji yra labiau ar mažiau užkrečiama palyginti su delta variantu, kuris vis dar dominuoja pasaulyje“.

Pasak specialistės, gauta informacijos, kad omikron atmaina sukelia įvairaus sunkumo susirgimus – „nuo lengvų iki sunkių“. Be to, duomenimis iš PAR, šioje šalyje daugėja į ligonines guldomų pacientų, kuriems diagnozuojamas COVID-19. PSO nori nuspręsti, ar tai susiję „su bet kuriais cirkuliuojančiais virusais“, ar sunkią ligą, reikalaujančią hospitalizacijos, sukelia omikron atmaina. „Tam išsiaiškinti prireiks laiko“, – pridūrė ji.

Anot M. Van Kerkhove, kol kas neaišku ir tai, kaip veikia šią atmainą jau sukurtos vakcinos nuo COVID-19.

Kaip patikslino PSO ekstremalių sveikatos problemų programos vykdomasis direktorius Michaelas Ryanas, kol kas nėra duomenų, kad, kovojant su omikron atmaina, reikės keisti vakcinas nuo koronaviruso.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

o

jos ta svabfirma ir nejeskojo nes jau zinojo kur ir kiek bus isbarstyta sio brudo naujai patobulinto svabsiekiams i gyvendint kur dingo jav karo tribunolas gal jau ir jis uzurpuotas kartu su pentagonu bei nasa?===

Kawenskas

PSO remiama privatus fondai, B.Geitso, jo buvusios žmonos, Rikfeleriu ir t.t. Šios grupės siekė totalios kontrolės žmonių! Lietuva paskolinta... žemės bus atimtos, viskas pagal "įstatymą"... Lansbergiu mafijos darbo vaisius,o dabar priimta absoliučei jaunų debilų partija, kad būtų ant jos suversta visos problemos... Pirmyn iškrypėliu partija tipo Laisvės...

Anonimas

Globalistu shalujai jau sako kad po nauju metu ateina IV banga.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS