SAM: siuntimai pas gydytojus galios ilgiau | KaunoDiena.lt

SAM: SIUNTIMAI PAS GYDYTOJUS GALIOS ILGIAU

  • 1

Pasibaigus ekstremaliajai situacijai šalies gyventojai ir toliau turės daugiau laiko užsiregistruoti konsultacijai pas gydytojus specialistus.

Kaip praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), žmonės, iš savo šeimos gydytojų gavę siuntimą konsultacijai pas gydytoją specialistą, užsiregistruoti konsultacijai galės ne per 30 dienų, kaip buvo iki ekstremaliosios situacijos, bet per 60 dienų.

„Ekstremaliosios situacijos metu žmonėms tapo įprasta praktika turėti daugiau laiko užsiregistruoti gydytojo specialisto konsultacijai, todėl net ir atšaukus ekstremaliąją situaciją dėl COVID-19, siuntimo galiojimo terminas paliekamas toks pats – 60 dienų. Pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos privalės užtikrinti pacientų galimybes prisiskambinti į registratūrą, pasirinkti jam patogų registracijos pas gydytoją būdą“, – rašoma ministerijos pranešime.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

As

Pas gydytojus specialistus prisiregistruoti, misija neinanoma Panevėžyje. Nei telefonu nei per el.sistema.Nuo sausio menesio vargstu ....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS