SAM: vaistinėse nuo kitų metų kovo bus galima ir pasiskiepyti | KaunoDiena.lt

SAM: VAISTINĖSE NUO KITŲ METŲ KOVO BUS GALIMA IR PASISKIEPYTI

  • 3

Seimui pritarus nuo 2021 m. kovo 1 d. išplėstinės praktikos vaistininkai galės teikti sveikatos priežiūros paslaugas gyventojams. Tai reiškia, kad pasiskiepyti nuo gripo ar kitų ligų būtų galima ir vaistinėje, o tai ypač aktualu, atsižvelgiant į sudėtingą epidemiologinę padėtį šalyje, taip pat siekiant užtikrinti nepertraukiamą medicinos paslaugų prieinamumą ir kokybę, rašoma Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pranešime.

Anot SAM, svarbu pažymėti, kad platesnis skiepijimo vietų pasirinkimas svarbus ir dėl to, kad jau artėja laikas, kai gamintojai paleis į rinką vakciną nuo koronaviruso (COVID-19). Ja paskiepyti bus siekiama kuo didesnį gyventojų skaičių per kuo trumpesnį laiką.

Kaip jau ne kartą skelbta, SAM primena, kad skiepijimas nuo koronaviruso (COVID-19) nebus privalomas, tai yra žmonės patys galės apsispręsti, nori jie skiepytis ar ne vakcina, kuri šiuo metu baigiama kurti.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga antradienį spaudos konferencijoje teigė, kad realu, jog pirmosios COVID-19 vakcinos dozės Lietuvą pasiektų sausį.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

to Spaliukas

matosi, kad rusų skleidžiamo š@do pisiklausęs :) ....turėsi testą neigiamą turėti nuo covid, o ne skiepą.....dar žinai tave su tuo skiepu ir sučipuos :)

Spaliukas

Tai kiek tas skiepas kainuos? Noresis išvažiuoti kurnors bet kur iš Lt Privalesim turėt skiepa. Vaikus norėsite leist į m-kla turės būti paskiepyti Bus sudarytos visos sąlygos prievartai Gražioje formoje...,.

SCIPAKAS.KAU.

AS IR PAC PASISKIEPYCIAU TIK KUR GSAUTI VAKCINO

SUSIJUSIOS NAUJIENOS